Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Máshol is ilyen "veszélyesek"...

Máshol is ilyen "veszélyesek" délután, este a pályaudvarok?

Figyelt kérdés
Vidéken katasztrófa. Napi szinten jönnek oda többször hajléktalanok. Velük nincs nagy gond vagy elküldöm vagy ha van nálam fölös 100-200 Ft odaadom. Viszont ez még semmi. A pedofiltól kezdve a részegig minden van. A tini bandák mindenkinek beszólógatnak. A prostit ott szedik fel. Lebuj az egész. Bevallom minden este félve megyek haza.. amúgy is szoc.fóbiám van. Rendőrök nem csinálnak semmit, amíg vér nem folyik..
2018. nov. 21. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Ebben az országban igen.

Tőlünk nyugatabbra figyelnek az ilyen helyekre, ott ilyet nem látsz.

2018. nov. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, ahol nappal se jobb a helyzet. Ugyanúgy oda megy a csöves, ott is alszanak, beszólogatnak, kizsebelnek, feltörik a kocsit, lopják a biciklit.

De én mégis egy kis falusi állomáson félek este a legjobban. Ha csak lehet, inkább kerülöm, de a szüleim ott élnek, és korán sötétedik. Jegyeladás nincs, egyedül vagyok legtöbbször, és közel az erdő. Futottam ott össze kóbor kutyákkal, de láttam a síneken kóborolni vaddisznó csordát is. Egy nyitott bódé nem nagy védelem egyiktől sem.

2018. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Első ugyan ez van nyugaton,csak itt még sok banda is van.
2018. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem a pályaudvar a legbiztonságosabb hely éjszaka. Pedig csak egy kisvárosról van szó. A pályaudvar melletti "resti" vonzza a fura alakokat. Nagyon nem megnyugtató arrafelé. Édesanyám vasutas volt. Csak úgy éreztem biztonságban, ha minden este lementem elé amikor végzett a műszakkal.

Azt gondolom, hogy egy fix telepített kamerarendszer sokat segítene a helyzeten. Itt vidéken biztosan "moderálna" az embereken. Illetve a gyakori rendőri jelenlétnek is volna elrettentő hatása.

2018. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ebben az országban igen.


Tőlünk nyugatabbra figyelnek az ilyen helyekre, ott ilyet nem látsz."


Ez így nem igaz. A székesfehérvári pályaudvar gyermek játszótér pl. a frankfurti bahnhofhoz képest. Egyszer volt szerencsém a német nagyvárosban várakozni fél órát este 10 körül, és már remegtem mire végre megérkeztek értem. Ott aztán minden szól ami alvilági és putri. Azt sem tudtam már hova álljak, hogy ne kössenek belém míg várakozok. Még a saját szememre is vigyáznom kellett nehogy kilopják vagy elkérjék a rassz minden fajtájából. Szóval nem kell ennyire már elfogultnak lenni a rohadt nyugattól, mert ott is van putri.

2018. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
94%
Nem tudom, neked mi a vidék de pl. Debrecen is ilyen. Este és hajnalban sok a balhé az állomáson, bár sok rendőr is van kint. Van csöves, tini cigány bandák, herbáldíler, strici, minden amit el tudsz képzelni.
2018. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten is ilyen.

Községben lakó barátnőm vonatát várom néha meg vele Zuglónál és utána néha már félek visszafelé a villamosig. Bár maga a villamosmegálló se különb.

Budapesten minden sz@rrá van kamerázva, de ez a bűnelkövetőt még kevésbé is zavarja, mint a normál embert. :D pont most erőszakoltak meg valakit egy kamerától 10 méterre.

Kőbánya alsó, Kőbánya-Kispest stb se piskóta.

2018. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom hogy lehet ilyen naívnak lenni hogy azt hiszik “nyugaton” máshogy van 😂
2018. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

#8:

Hát engem még soha nem erőszakoltak meg a Bécsi Hauptbahnhof-on. Sem a Wien Mitte-n, sem Schwechat-ban...sőt, ott éjjel egy teremtett lelket nem láttam az állomáson.

Úgy látszik Ausztria mennyország az itt említettekhez képest.

2018. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

9-es, és ha téged nem, akkor senkit, ugye?

[link]


[link]


Ezt csak így sebtiben...

2018. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!