Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik olyanokat mondanak, hogy ők bàrmkor le tudnànak állni, ha akarnànak?

Figyelt kérdés
Biztos mindenki ismer olyan embert vagy találkozott már olyannal, aki bizonygatta, hogy ő bármikor abba tudnà hagyni mondjuk az ivást, csak jelenleg nincs miért abbahagynia. Az alkoholon kívül más függőségben szenvedő embertől is hallottam már ezt, legyen az cigaretta, drog vagy játékgép. Mi a véleményetek? Akikkel Ti találkoztatok, szerintetek tényleg képesek lennének abbahagyni a dolgot egyik pillanatról a másikra? 34/F

2018. nov. 21. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset.
2018. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cigit én úgy tettem le. Mondogattam, meg is tettem.
2018. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok bármit bármikor abbatudok hagyni, ha akarok


ezt már többször meg is tettem, igaz a váltás sok esetben úgy kezdődik, hogy keresek mást ami kitölti az űrt


én nem ittam, cigiztem, drogoztam soha, de többektől hallottam, hogy ilyen-olyan függő vagyok (főleg gép :D)

a függőség az amikor már annyira hiányzik valami, hogy az ember agya akörül forog, ha nem kaphatja meg

én ezt bármikor letudom győzni, hisz nem lehetetlen


persze enni, inni, lélegezni és hasonlókat nem szívesen hagynám abba, mert attól elég erősen függök :D

2018. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!