Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy az...

Mi az oka annak, hogy az itteni válaszolók zömének tökéletes élete van?

Figyelt kérdés

A túlnyomó többségnek jó munkája van, jó fizu, de ha mégse, csettintésre válthat.

Nem akarná vissza a gyerekkorát.

Tud félretenni (albiban lakva is).

Tökéletes erkölcsi tartás, egészségtudatosság, "nyugati" szemlélet, modernség.

Ha nem tetszik, ahol lakik, csettint és költözik, ha konfliktus van egy rokonnal, csettin és nem látogatja őket.

Tökéletesen elégedett magával.

Mindig tele van energiával.

Tökéletes az élete.

Habár marha elégedetlen a magyar helyzettel ő maga is, de számára minden tökéletes.


Mekkora arányban szól ez arról, hogy inkább azt írja, amilyen akarna lenni, nem pedig azt, aki most?

Akinek tényleg ennyire bejött az élet, hogy-hogy gyakorizik?


Ha én kiegyensúlyozott lennék, lenne szabadidőm, nem lennék egy mosott rongy, lenne párkapcsolatom, fel nem néznék is. Van elég hobbim így is.



Ráadásul tényleg az ilyen válaszolók arányát nem értem.

Az ismerősi körömben szétnézve bőven több, mint 50% hónapról-hónapr él, a munkahelyén szenved, élete, energiája nulla...


2018. nov. 21. 19:09
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
29%
Jól mondod hónapról-hónapra élnek, itt nyavalyognak, síránkoznak. Mást sem tudnak, meg osztják az észt.
2018. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
Sokan csak itt mutatják nagyon magabiztosnak magukat a válaszok során...
2018. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Legalább itt legyen ha már a valóságban nincs.
2018. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
46%
Hát szerintem meg sokkal több a rinyálás, mint az elégedettség. Persze van néhány kamus aki mindenkit minden téren kioktat, de az a kevesebb szerintem
2018. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Például:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Majdnem minden válaszolónak van pénze, jó a munkája, olyan helyzetben van, hogy bármikor válthat még jobbra...

2018. nov. 21. 19:51
 6/33 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem:

másnak is xar az élete, de ha látják páran, hogy a másik valamiben szenved, akkor sokaktól megy inkább a savazás ahelyett, hogy építő jellegű dolgot mondana inkább.

Ezt teszi az anonimitás.

2018. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Egyébként belinkelhetném az én összes kérdésemet és sok-sok kérdést azok közül, amiket olvasok.


Pl. valami az egészsége érdekében szeretne többet sportolni, akár úgy, hogy nem is a fogyás a célja, és megkérdezi, más hogyan szakít rá időt, hogyan illeszti be a napirendjébe. Szét fogják savazni.

2018. nov. 21. 20:09
 8/33 anonim ***** válasza:
53%

Nekem tényleg nincs okom panaszkodni. Jó melóm van, szeretem, jó fizuval. Nélkülöznöm nem kell, és félre is tudok tenni.


Nem értem miért baj ez Neked, higy ez külön kérdést ér meg.

2018. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Miss Endzsi ***** válasza:
Én boldog vagyok, az egyedüli dolog ami zavar, hogy az egésznek egyszer vége lesz. Van egy fantasztikus barátom, aki úgy bánik velem, mint egy királynővel, én is hasonlóképpen vele, ezért elég boldogok vagyunk együtt, és nekem ez számít igazán. A többi már csak ráadás.
2018. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

# 8



Nyilván nem ezzel van a bajom.... :D :D :D



Hanem azzal, hogy itt a válaszolók döntő többsége nagyon magabiztos, nagyon tökéletes, nagyon jól megy neki minden, nagyon bizakodó, nagyon tud küzdeni stb, lásd főkérdésem.


Ekézi is a másikat, aki gyengébb... Alázza, bántja.



Holott az ismerősi körömben körbenézve abszolút nem azt látom, mint ezen az oldalon.

2018. nov. 21. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!