Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszihopata lennék?

Pszihopata lennék?

Figyelt kérdés
Nem érzek empátiát az embertársaim felé, nem érzek úgy igazából semmit szeretet sem, nem félek nem szorongok mintha csak egy kivülálló lennék.
2018. nov. 22. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Csak szeretnél az lenni, valójában csak egy kva unalmas ember vagy.
2018. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
nem vagy pszichopata
2018. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy pszichopata nem is gondol bele abba hogy ő vajon az e. ugyan ez igaz az ostobákra is. csak mondom.
2018. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Én már régóta tudom magamról hogy pszichopata vagyok. Pl 11 évesen amikor osztalytarsameknal néztünk horrort, mindenki parazott tisztára én meg végig röhögtem kb az egészet :) , meg arra használom az embereket hogy nejem jót tegyenek, pl van akiről mindig lemásolom a házit, meg van akivel meghívatom magam büfébe, meg egyszer beletettem egy peneszes szendot valaki táskájába és nem volt lelki ismeret furdalásom meg semmi. Meg ha pl döglött macskát látok valahol, nem érzek semmit kb.

13/l

2018. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első válaszán jót mosolyogtam.


Kérdező, a közöny nem pszichopatológiás .

A macskás lánynak: Nem a te cicád volt.


Más: Van az emberben egy mag, a neve ego, ő mindentől megvéd, minden fájdalomtól. Csak akkor van bajban, amikor a saját kutyája/macskája haldoklik. Az ellen nincs védelmi bástyája.

2018. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 inkább csak egy éretlen, flegma csitri vagy, semmi több
2018. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!