Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szőke hajú nő ismerőseitek...

A szőke hajú nő ismerőseitek akik nagyon szépek, szerintetek barna hajjal is ugyanolyan vonzóak lennének?

Figyelt kérdés
Mennyit számít a hajszín?

2018. nov. 25. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem normális ember nem ilyen apróságokon dönt, mint a hajszín. Aki szép, az szép lesz szőke vagy barna hajjal is.
2018. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem ez alapján döntök. Csak egy kérdés volt..
2018. nov. 25. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem még vonzóbbak lennének, ugyanis nem tetszik a szőke haj.
2018. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
van amelyik igen, van amelyik nem, mivel a szőke illik hozzá. de ugyanígy a szép, fekete hajú ismerőseimmel is. van akinek ez áll jól, van akinek az.
2018. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2018. nov. 25. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Semmit. Nekem inkább az arc, a mosoly, az orr és a tekintet fontos egy lányon. Ha nincs agyonsminkelve az kifejezetten szimpatikus. Az sem baj ha teljesen natúr. A stílus és a belső jobban számít nekem mint a megjelenése.
2018. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Ez nagyon egyénfüggő kedve kérdező, de én úgy gondolom, hogy a szőke lányoknak alternatív hajszínként a vörös (tipikus ginger nem a mű piros) áll jól a sajátjukon kívül. Egyébként egyetemen volt egy évfolyamtársnőm, akinek a gyári hajszíne ilyen seszínű halvány barnásszőke volt, ehhez járt egy hófehér bőr és világosbarna szemek, na a lány egyszr kipróbálta a természetes hatású vörös hajat... hááát addig tizes skálán erős hatos volt... utána pedig erős kilences, igazi femme fatale.
2018. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is-is. Mármint van olyan ismerősöm, aki igen, és van, aki nem. Bőrtónustól, szemszíntől is függ. Volt egy osztálytársam, aki barna hajjal tök csini volt, szőkével pedig olyan, mint egy trampli fejőlány. De fordítva is, szőkén igazi babaarcú szépség, barnával meg jellegtelen.
2018. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!