Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindent netről rendelsz,...

Ha mindent netről rendelsz, hetente jön a futár, mindig adsz borravalót? Mennyit?

Figyelt kérdés
Elég sok cuccot rendelek decemberben több helyről. Van, hogy heti kétszer jön futár. Átlag 200-300 forintot adok. Ez nem túlzás?

2018. nov. 26. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
ennyit énis szoktam adni simán, vagy még többet.
2018. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
én egyáltalán nem adok, csak kaja futárnak de neki 3-400 Ft is.
2018. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én csak akkor szoktam adni, ha valami nehezet rendelek és behozza a lakásba. Ilyen alkalmakor 1000ft-ot adok.
2018. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem adok borravalót, mert vagy postára rendelek, vagy csomagpontba, vagy csomagautomatába. Ha mégis futár kell, azt apám veszi át, mert nyugdíjas, és tud napközben futárt fogadni, de ő is csak a bútorszállítóknak adott borravalót, akik emeletre felhozták a bútort, mert elég magasan lakom én is meg a szüleim is. Kajafutár nálam csak ritkán van, mert vagy főzök, vagy helyben veszek valamit, ha mégis kaját rendelek, SZÉP kártyával fizetem előre, úgyhogy ott sem adok borravalót.

Nemrég volt egy csomagom, amit futár hozott ki, de nem tudtam, hogy futárral küldik, ha véletlenül nem vagyok szabadságon, akkor nem kapom meg, mert nem értesítettek ki róla, hogy tudjam, sem a feladó, sem a futárcég, így meg nem jár borravaló, mert nem tájékoztattak.

2018. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor váltok fel pár ezrest, hogy legyen apróm :)
2018. nov. 26. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak kajafutárnak.
2018. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Soha senkinek
2018. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hozzám többnyire a postás hozza, nagyon ritkán futár, de amit hoz azt már kifizettem a szállítási költséggel együtt.


Nem adok nekik semmit.


Ha a futárnak adsz, akkor adj a postásnak is, mikor a számlákat viszi...

Meg a gázóraleolvasónak, újságkihordónak stb.

2018. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok mindent netről rendelek, de vagy pick pack pontra vagy postapontra. Így nem kell itthon ülnöm, várva a futárt, illetve még eszembe se jutott, hogy borravalót kéne adjak.
2018. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!