Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki találkozik ezekkel a...

Mindenki találkozik ezekkel a kérdésekkel? Titeket is idegesít?

Figyelt kérdés
Mikor lesz a lánykérés? Mikor lesz az esküvő? Mikor jön a gyerek? Mikor jön a kistestvér? Baromi idegesítő, hogy az összes ismerősöm ilyen tolakodó. Ha el akarom mondani, akkor úgy is elfogom. Minek rákérdezni állandóan? Plusz szerintem ez magánügy.
2018. nov. 26. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ilyenkor visszakérdeznék: "Ugye a válásom időpontja is érdekelni fog?"
2018. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Mikor fejezed be az egyetemet?

Mikor diplomázol le?

Idén meglesz a diplomád?

Mikor leszel önálló?

Mikor kezdesz dolgozni?

Barátnő?

Csajod van már?

Mikor házasodsz?

Mikor lesz családod?


Mindez megfűszerezve a "Bezzeg a Juci néni fia, lánya" és a "Mi a te korodban" megjegyzésekkel.


Ennél mélyebben már csak a "De ugye nem a Fideszre szavaztál" kezdetű rokoni látogatások vannak.

2018. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ne is mondd... Tőlem nem csak az ismerősök, de még a fodrásznő, vagy a háziorvos is folyton azt kérdezi, hogy mikor nősülök meg végre. Arról nem is beszélve, hogy már sokszor elmondtam nekik, hogy eszem ágában sincs házasodni. Ennyire nehéz a felfogásuk? :)
2018. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
75%
Ezekkel szerintem mindenki találkozik. Én már rég nem tartok kapcsolatot semmiféle rokonnal de random emberek is simán megkérdezik, olyanok akikről nem gondoltam volna, pl. random professzor egy konferencián, nem is ismer csak látásból. Engem igazából nem maga a kérdés irritál, hanem hogy úgy kérdezik meg mintha az esküvő/gyerek elengedhetetlen kelléke lenne az életnek és amíg neked nincs, nem kezelnek egyenrangúként. Plusz bosszant amikor a gyereket úgy említik, mint elkerülhetetlent, pl. mintha azt mondanák hogy majd ha ősz lesz a hajad (elkerülhetetlen) = majd ha gyereked lesz (nem lesz képzeld el!).
2018. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
"Dolgozol" Na,ez àllandó kérdés mindenkinél.Mintha a munkàn kívül màs lényeges dolog nem létezne.
2018. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavar, ha a munkáról kérdeznek, nekem kb. az a legneutrálisabb téma, mert ugye szerencsére van munkám.

de a magánéletembe nekem is mindenki annyira beleturkál, kéretlen tanácsokat kapok folyton, hogy emiatt már sok emberrel megszakítottam a kapcsolatot.

2018. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a mikor lesz már valakid egyáltalán-nál elakadtunk, de gondolom, megkapnám. ez amolyan kötelező agymenése az embereknek, akiknek nincs jobb dolga, mint más életén csámcsogni. engedd el.
2020. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!