Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női ciklus különböző szakaszai...

Női ciklus különböző szakaszain milyen viselkedést, hangulatokat tapasztaltok?

Figyelt kérdés
(Nők magukon, férfiak a párjukon)
2018. nov. 27. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, elég stabil személyiség vagyok, a hormonális változások ritkán ütnek meg. De volt pár év amikor a menzesz előtti napon nagyon kívánós voltam szexuális értelemben. Naptáraznom sem kellett, tudtam mikor fog megjönni.
2018. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szédülök 1 napot, ennyi.
2018. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A menstruáció előtti héten nem kívánom annyira a szexet, orgazmust is nehezebben érem el. Onnan tudom, hogy 24 órán belül meg fog jönni, hogy szinte ugrásszerűen visszajön a szexuális étvágyam.
2018. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt megjön kívánok bizonyos ételeket. Közben meg kicsit lustább vagyok mint szoktam.
2018. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vérzés előtti héten a szokásosnál is ingerültebb pukkancs vagyok, ezen kívül semmi különös.
2018. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A ciklus közepe előtt pár napig kívánós vagyok, naponta 5x is a páromra másznék. Aztán egyszer csak puff, elillan az egész és semmi motivációt nem érzek rá, sőt, néha képtelenség lázba hozni. A menstruáció előtti 2-3 napban ingerlékennyé válok, ami csak azért feltűnő, mert alapból nagyon nyugodt természet vagyok. Ilyenkor gyakran sírom el magam csak úgy. Direkt megható thai reklámokat szoktam nézni, hogy kellően kisírhassam magam. :'D
2018. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a menstruáció előtt egy héttel világvége hangulatom van és meg akarok halni stb.
2018. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb két héttel előtte már kezdem érezni a hangulatom van ,hogy átvált nagyon nyomottá ez akkor tetőzik amikor megjön tart kb 2 ,3 napig. És van hogy nagyon éhes vagyok , ez változó. Az éhség érzet a menzesz előtt két hétig szokott tartani ahogy megjön azzal úgy el is illan. Van hogy gyenge vagyok de nagyon, és ingerült feszült. A szexre való éhségem ez változó , van hogy ez az érzet 3.vagy 4. Napon fordul elő jobban.
2018. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!