Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány mindig dicsérget...

Ha egy lány mindig dicsérget engem (ruha haj cipő akármi) akkor az szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolában (nem osztály csak iskolatárs) aki minden nap ha összefutunk a folyosón mindig köszön és mindig valamimet megdicséri.

És nem tudom eldönteni hogy szórakozik velem?

Mert néha olyan dolgot dicsér meg aminél eléggé erőltetettnek tűnik....

Pl. fodrásznál voltam új frizurám van megdicséri oké.


De bejövök egy új gatyában 12 egy tucat farmer és megdicséri? Mit? Ezt a tucatgatyát? Kimegy az utcára 100 másikat lát 5 perc alatt....

Meg a cipőmet pl? Nem egy nagy szám az se, de még ha az is lenne, hát másnak a cipőjet dicsérgetni?


Szóval nem tudom hogy szórakozik velem?


2018. nov. 27. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, ne legyél vak.
2018. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyire vak vagy?! Nem azért dicséri meg mert tucat, hanem mert így próbál beszélgetést kezdeményezni veled /jelezni feléd, hogy bejössz neki, csak te nem veszed a lapot. Egyébként a hanglejtés sokmindent elárul: Ha mosolyogva, őszintén mondja a "tucatgatyádra", hogy bejön neki, az őszinte. Ha vihográszva, cinikusan és utánna súgdolózik rólad a barátnőivel, akkor csak szívat
2018. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó. és most mihez kezdjek vele? Mert a csaj nem jön be, de az állandó kezdeményezései idegesítnek. De azért mégse akarom elküldeni a retekbe.
2018. nov. 27. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Le lehet valakit koptatni tapintatosan is, nem csak bunkó stílusban
2018. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!