Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti felmeritek vállalni...

Lányok! Ti felmeritek vállalni magatokat, úgy ahogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ki mertek úgy lépni az utcára hogy egyáltalán nincs rajtatok semmi smink? Nincs megcsinálva a szemöldökötök, szempillaspirál, alapozó, korrektor nélkül? Teljesen természetesen meg mertek jelenni?
2018. nov. 27. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2018. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Simán.

És általában elég sok kritikát kapok ezért. De már hozzászoktam.

2018. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
81%
Igen.Nap mint nap úgy járok suliba.Soha sem használok sminket,alapozót még szempilla spirált sem.
2018. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Igen, általában így megyek suliba :D


18/L

2018. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne merném? Szép vagyok smink nélkül is. Alapozót, korrektort amúgy sem használok és szempillaspirált sem mert műszempillát rakok fel, ja és a szemöldököm igazi, nem kell megrajzolnom.
2018. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Persze.


Ritkán szoktam sminkelni, egyrészt feleslegesnek tartom a sima hétköznapokban. Az arcom is úgy szép ahogy van. Nem mondom azt hogy hibátlan, de jártam már meg úgy hogy pattanásos időszakomban, rendszeresen használtam alapozót, és csak rosszabb lett utána a bőröm.

2018. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
54%
Igen. Szoktam sminkelni de van hogy csak a boltba megyek ki vagy kutyázni, ilyenkor simán megyek natúrban. Tököm fog azért a fél óráért sminkelni, a kutyákat meg nem zavarja a fejem. Mondjuk nincs durva különbség, a szemöldökömmel nem csinálok amúgy sem semmit, egyedül szám "nincs" rúzs nélkül.
2018. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Simán.

Alapjáraton hétköznapra mindig sminkelek, meg szépen megcsinálom a hajamat, de boltba lemenni, elmenni edzeni meg ilyesmi tök felesleges kicsípni magamat. Munkába is inkább azért sminkelek mindig, mert ha nem tenném, kapnám a jaj dejól nézel ki így is szöveget, amit utálok.

2018. nov. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rajtam 18 év alatt mindössze talán 3-4 alkalommal volt sminknek nevezhető vakolat. Nem szeretem. Az arcom felépítésse nem túl arányos, a nagy orrom sminkbem is ugyanúgy mutat.
2018. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!