Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hogy bírják ki az...

Az emberek hogy bírják ki az extrém félelmet?

Figyelt kérdés
Rengeteg videót látni youtube-on, ahol mindenféle borzalomnak beöltözött emberek szivatnak másokat. Manapság elég élethűen vannak megcsinálva, gondolok itt a liftben megjelenő, hullazsákból vagy sírból kimászó 'szellemekre', parkolóban láncfűrésszel trancsírozó bohócra stb. Ezek valósak lehetnek vagy meg vannak játszva (akiket szivatnak be vannak avatva)? Mert ha én belefutnék egy ilyen 'viccbe' szerintem holtan esnék össze a félelemtől, mivel bátorságból elég kevés jutott nekem.
2018. nov. 28. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek beavatva sok esetben.A bohócosban nem vagyok biztos.

Mindenkinek mástól fél.

2018. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért volt ilyennek már csúnya vége is, egyet biztosan tudok, amikor a lány kiszalad és egyből telibe kapja egy autó. De tuti, hogy volt több is. Nem tudom miért, ezt a fajta szívatást viccesnek sem tartom. Talán az sem aki csinálja, csak hát nézettség, pénz...
2018. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vajon mit csinálnának ha kifognának egy ijedősebb embert aki esetleg rosszul lesz?
2018. dec. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!