Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ki hogy teljesít depresszióval? Én egyszerűen úgy érzem már semmi nagyot nem tudok kihozni magamból miatta, alacsony energiával vészelem át a napokat.

2018. nov. 30. 17:47  Privát üzenet  

A válaszok
Már atveszeltem életem eddigi legnagyobb depressziójat, és feljavitottam magam. Úgy éreztem soha nem leszek jól, de mégis sikerült.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. nov. 30. 19:37 Privát üzenet

én is már átvészeltem, szörnyű volt, semmit sem tudtam csinálni, fájt minden. mázsás súly volt rajtam.

apránként tudtam belőle kijönni, de nagyon akartam. minden nap küzdöttem érte.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. nov. 30. 20:32 Privát üzenet
Én rá-,kiírtam a gyakran használt dolgaimra (pl. mobil, laptop), hogy "elmúlik". Nekem ez a szó ad erőt, hogy csak egy kicsit kell kitartanom és jobb lesz.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. dec. 1. 15:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok, fiúk! Milyen magasak vagytok?
Fiúk, nektek az alacsony vagy magas lányok jönnek be inkább?
Alacsony nők, veletek is megtörténnek ezek a dolgok az utcán?
Szerintetek hány cm alatt alacsony egy férfi?
Extrém alacsony és sovány srácok! Ti hol és milyen nadrágot tudtok magatoknak venni?
Alacsony önértékeléssel és depresszióval nem érdemes ismerkedni, ugye?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!