Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megtudni, hogy...

Hogyan lehet megtudni, hogy mások mit gondolnak rólam?

Figyelt kérdés
Úgy értem önismereti célzattal.Néhány ember aki közel àll hozzàm tudom mit gondol,de érdekel,hogy milyen embernek látszom,akár ismerős,vagy idegen az illető,vajon milyen ember vagyok kívülről nézve,akár szépséget tekintve,akár belső értéket.Egy konkrét problèmàm vetette fel bennem a kérdést,meg amúgy is úgy érzem,kevès visszajelzést kapok.

#önismeret #külső vèlemèny
2018. nov. 30. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az önismeret pont nem erről szól.
2018. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy felteszel egy ilyen kérdést, és aki jelentkezik, hogy szívesen mondana rólad véleményt egy idegen szemével, felszínesen, annak küldesz magadról képet és írsz egy fogalmazást a személyiségedről, érdeklődési körödről. Ebből kialakul egy első benyomás. Erre vagy kíváncsi, ha jól értem. Azt viszont remélem tudod, hogy az első benyomásnak sokszor semmi köze ahhoz, hogy mit gondolna rólad az illető, ha rendesen megismerne. Én ebből a rövid kis szövegből, amit írtál, annyit sejtek csak, hogy önbizalomhiányos és egy kicsit figyelmetlen vagy, mert nem veszed észre (vagy nem érdekel), hogy kihagysz szóközöket és elírsz betűket. Összességében a kérdésedet normális hangnemben, tisztelettudóan fejezted ki, amiből arra következtetek, hogy te egy kedves, szerethető ember lehetsz.

De ha szeretnél tőlem, mint idegentől bővebb első benyomás leírást, akkor írj magadról többet privátban! Ha szeretnél beszélgetni a problémádról, azt is szívesen meghallgatom. Néha jobban esik egy idegennel beszélni ilyesmiről.

2018. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!