Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan amikor azt kívánjáto...

Van olyan amikor azt kívánjátok bárcsak csúnyábbak lennétek?

Figyelt kérdés
Mert úgy gondolnátok így megértőbbek lennének veletek és nem féltékenykednének?

2018. nov. 30. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez lehet kötözködésnek tűnik, de szerintem szépből csúnyát varázsolni könnyebb mint csúnyából szépet, elég ha meghízol. Ha szebb lennék nem hiszem hogy ilyenekre gondolnék hogy csúnyulnom kellene, mert semmivel sem megértőbbek velem csak azért mert defektesnek születtem.
2018. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ja csak szarba sem néznének, kiröhögnének, társaságban még véletlenül sem engedhetnéd el egy kicsit sem magadat, önbizalmad soha nem lehetne, mert egyből jönne az, hogy egy ilyen mire veri magát, kritizálni sem kritizálhatnál semmit, mert ahhoz sincs jogod, párod sem lehetne, nem hogy olyan amilyenre vágysz, hanem lehet semmilyen sem, soroljam még a rondaság előnyeit?
2018. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ettől csúnyább nem szeretnék már lenni :D
2018. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak szerintem igaza van. Én átlag felett vagyok valamennyivel, viszont van egy barátnőm, aki gyönyörű és ebből rengeteg előnyt képes kovácsolni. Udvariasak vele a férfiak mindenhol, előre engedik, kinyitják neki az ajtót stb. Az emberek 80%-a megbámulja az utcán. Mindegy, legyen az férfi, nő, idős, fiatal. Ezért is elég frusztráló vele sétálni, engem zavar, ő nem tudom hogyan bírja ki.

Társaságban folyton minden tekintet rá szegeződik, lesik minden szavát, folyton ő a középpont. Ha beszélgetnek vele, a partnere folyton fürkészi az arcát ámulattal szinte.

Ha bulizni megyünk, folyton körül zsongják, leszólítják csak úgy random az utcán. Volt, hogy egy öreg házaspár csak le akarta fényképezni, mert annyira "csinoska." De olyan is akadt, hogy modell castingra invitálták (méghozzá nem is rosszra.)


Viszont akárhová megy, nem veszik komolyan. Csakis a felszín érdekli őket, nem látnak bele mást, csak egy csinos kis pofit. Akármilyem pozícióig felküzdhetné magát, akkor is menne a rosszindulat, hogy a szépsége miatt van ott, ahol. Semmi eredménye nem lehet.

Tárgyként kezelik, a lányok többsége feltekeny rá, nem is állnak vele szóba nagyon. Mesélte,hogy alsóban kiközösítette a lány közösség, mert a fiú osztálytársai érte voltak oda.


Összességében szerintem a szépségnek és a rondaságnak is megvannak az előnyei és ugyanakkor a hátulütői is. Ugyanakkor én úgy látom hogy az előbbinek 70:30 az arány az előnyök részére míg az utóbbinak ez megfordítva.

2018. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Ilyet csak az kívánna, aki nem tudja milyen csúnyának lenni.
2018. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ronda vagyok, félnek tőlem és bunkónak tartanak a fejem miatt. Ezt elfogadtam, de ezzel nőttem fel. Egy szép ember ha az én testemben ébredne fel kikészülne. Ha ennél rondább lennék, már absztrakt kategória lenne.
2018. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
6. Detto :/
2018. dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Így sem vagyok egy nagyon szép egyén, mégis sokan irigyek, hogy "nekem aztán mennyire jó az életem". Az a baj, hogy a felszín alá senki sem néz/lát. Ha 1 hétre cserélnék az adott illetővel, aki féltékenykedik, nem tudom: 1 óráig vagy 1 napig bírná-e...
2018. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor szoktam erre vágyni, mikor füttyögnek utánam a munkások vagy utánam kiabálnak a kocsmából, hogy milyen pózban óhajtanak megcsinálni. Vagy amikor körbeülnek a cgányok a vonaton és házassági ajánlatokkal bombáznak. Pedig tök átlagos vagyok, nem vagyok különösebben szép sem és nem sminkelek, tök visszafogottan öltözködöm, egyszerűen csak fiatal nő vagyok.
2018. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg a teljesen átlagos kategóriába tartozom szerintem, nem csúnya az arcom, de nem szépségkirálynő-kategória, az alakom is átlagos. Nekem ez így elég, ennél csúnyább nem szeretnék lenni. Szebb esetleg, de összességében ma például eléggé meg vagyok elégedve a külsőmmel.
2018. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!