Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? 17/F

Mit tegyek? 17/F

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Rosszul érzem magam.. és változtatni akarok ezen. Úgy érzem aszociális vagyok, vagy hogy mondják. Vannak barátaim, viszont velük keveset találkozok, akkor is azért mert együtt focizunk, vagy valami ilyesmi okból. Szórakozóhelyekre nem járok, igazából nagyon sehova sem, itthon szoktam lenni suli után, iskolában is nagyon szótlan vagyok, igazából itthon is. Ismerkedés is nehezen megy, a lányokkal is. Mit tehetnék, hogy javuljon a helyzetem? Meg akarok nyílni

2018. nov. 30. 21:36
 1/5 anonim válasza:
0%

A szó amit keresel:antiszociális

Hívd el a barátaidat találkozni. Beszélgess velük többet. Kérdezz felőlük, hogy hogy vannak, stb...(de ne legyél tolakodó). Keresd a társaságukat. Ha látják hogy vevő vagy a közösségi életre, a társaságukra valószínű a későbbiekben ők is hívnak majd ide-oda.

2018. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyesen montad aszociális vagy és nem antiszociális(az antiszociális embert másképpen szociopatának is nevezi a tudomány [link] a kettő nagyon nem ugyan az. Amúgy meg csak azt tudom mondani, mint az első próbálj meg több emberrel ismerkedni, akár más osztályokból. Bulizni meg rá érsz. Majd ha jobban megnyíltál és úgy érzed készen vagy rá. Sok sikert! :)
2018. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a #2-es vagyok a bulizást azér mondom ,h rá érsz később mert aszocként elég nagy csalódás tud lenni az ilyen
2018. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak introvertált vagy?
2018. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Utána néztem, és illik rám a leírás, utolsó kommentelőnek írom ezt.
2018. dec. 2. 17:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!