Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, akik nem szeretnétek...

Nők, akik nem szeretnétek gyereket?

Figyelt kérdés
Ti kiskorotokban játszottatok papás-mamást, vagy babáztatok? Mit játszottatok szívesen?

#gyerek #gyemektelen
2018. dec. 1. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszottam papás-mamást, és nem is nagyon babáztam. Villanyvasutat szerettem volna mindig, de anyám babákat vett, mert egy lánynak az való.
2018. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A piros kisautómat és a legót szerettem, utóbbiból építettem autót, mivel rendeset nem kaptam, csak hülye babákat.

Az apró babákkal elvoltam, mert azok ráfértek az autóra.


Plusz nagyon szerettem a természetet járni, ha az nem is játék.


Amúgy még lehet gyermekem, nagy kaland, de annyira nem vonz.

2018. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Volt babám, közben játszottam is velük, de kicsi korban is inkább szaladtam oda egy kiskutyához, mint a babákhoz vagy az élő csecsemőkhöz.

Mit játszottam? Kutyával, cicával, kergetőztünk, árokcica, ugróiskola, mászóka, doktoros, énekesnek öltöztem és énekeltem, balettoztam, teljesen normális gyerekkorom volt. Meg nagyon szerettem a kertben tevékenykedni. De a gyerekekkel a mai napig sem tudok mit kezdeni, pedig már 33 éves vagyok.

2018. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Babázni babáztam, de Barbie általában sárkányokkal harcolt.
2018. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

2. voltam és nem voltam világos. A piros kis Ferrarit már tiniként kaptam, de akkor is örültem neki.


A babákkal különben megpróbáltam játszani, levágtam az ujjukat, lecsavartam a fejüket és levágtam a hajukat meg ilyenek, de ez unalmas volt. Szerepjátszani az apróbbakkal szerettem és a macikkal. Most, felnőttként a plüssállatokat kedvelem, bármit, csak maci ne legyen, az unalmas, klisés. Jó, unikornis se legyen meg póni. Denevér, kígyó, pók, béka, inostrancevia (sajna az nincs), az cool.


S korábban nem írtam, de sosem játszottam papás-mamást, szerintem. Őszintén szólva nekem az is fura, hogy egy szexuálisan éretlen lány (vagy bárki) gyerekként tekintsen egy műanyagdarabra. Oké, hogy szerepjáték, értem, hogy felnőttutánzás, de bennem mindig ez volt, hogy mi közöm nekem ahhoz a világhoz? Előbb fiúzzak. De a saját gyerek az élőlény, a baba pedig egy unalmas tárgy.

2018. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Én "klasszik" kislány voltam, 2 éven keresztül minden ünnepre egy játékbabát kértem, ami "evett, ivott, becsinált" és még beszélt is néha (nem kaptam meg soha).

De rengeteg babám volt, imádtam a plüssöket is. Sokat játszottam papás-mamást.

Nálam igazából a szülői minta a hunyó. Egyébként vagy egy 16 évvel fiatalabb tesóm, akit én neveltem fel kb, szóval biztos vagyok benne, hogy nem akarok gyereket soha.

2018. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Játszottam papás-mamást, meg játszottam sokat a csecsemő babámmal. Szerettem pesztrálni a szomszéd gyerekeket is. Kb. 27 éves koromig vágytam arra, hogy anya legyek, de nem úgy hozta az élet. Évek óta biztosan tudom, hogy nekem már ez kimarad az életemből, elfogadtam, bár voltak nehéz időszakaim emiatt. Ettől függetlenül továbbra is szeretem a gyerekeket.
2018. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban (szerintem) nem voltam az a papás-mamásozó gyerek. Inkább a bátyámmal mentem a mezőre, meg a kertbe bogarakat gyűjteni, fára mászni, bálákon ugrálni. Álandóan elcsavarogtunk a faluvégébe játszani. Egyszerpárszor a villanypásztorba is sikerült belenyúlnom. Babázni se a klsszikus módon babáztam/tunk. A tesómnak voltak ilyen legó harcosai és azokkal "csatáztunk". Meg volt egy nagy doboznyi kinderfiguránk és azoknak találtunk ki valami sztorit. Ha csináltam is valami "lányosat" akkor az az volt amikor apukámmal együtt főzöcskéztünk.
2018. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltak plüssállataim, általában azoknak találtam ki mindenféle dzsungelkirályságokat, meg kincskeresőset játszottam a házban/udvaron, és emlékszem szerettem puzzlekat is kirakni... Babázni úgy babáztam, hogy mindenféle bűnügyi rejtélyeket találtam ki a babáimnak (pl Barbie ellopta híres 4karátos gyémántkarkötőt a nemzeti kincstárból, amiért a Moncsibabákból álló ítélőbíróság előtt kellett felelnie)

Hirtelen ezek ugranak be.

2018. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Papás mamást nem játszottam, babáim voltak , olykor a hajukat akartam levágni vagy leszedtem a fejüket hogy megnézzem mi van belül. Öltöztetni szerettem a babákat. Sok plüssöm volt .


10 éves korom alatt fiúkkal barátkoztam ,bicikliztünk, fogócskáztunk, kártyáztunk . Majd lett egy barátnőm olyan 11,12 évesen majd még egy fiú haverom. Velük inkább sétáltunk, beszélgettünk már.


Tizenéves korom óta érzem azt ,hogy számomra szükségleten egy gyerek így nem is akarok. Bár egy apró babát aranyosnak találok viszont egyáltalán nem vágyok rá. A gondolat is taszít ,hogy valaha is legyen nekem.

2018. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!