Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így nem lehet élni. Hogyan...

Így nem lehet élni. Hogyan változhatnék?

Figyelt kérdés
Ma is átjártam az egész várost, mert kajálni akartam, de nem bírom a zsúfolt helyeket, pedig mind az volt. Így vagy egy óra mászkálás után olyan éhesen mentem haza, mintha egy fekete lyuk lenne a gyomromban. Nem szeretem a zajt, a sok embert, ha engem néznek. Így csak ott eszek, ahol vagy nincsenek, vagy csak 1-2 ember van. De ez így nem jó...

2018. dec. 1. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy főzz magadra?
2018. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az a helyzet, hogy ha bemész egy vendéglátóipari egységbe vállalod, hogy emberek közt kell lenned. Nem fognak az emberek hanyatesni, mert te egyedül szeretnél lenni bent.


-Egy vendéglátós

2018. dec. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha meg egy helyen nincs senki ott jobb nem is enni!


főzz magadnak, vagy rendelj, ha ennyire zavar

2018. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a nyugati morált, miért baj ha emberek vannak körülötted, agorafóbiás vagy, vagy esetleg asperger szindrómás autista? Kínában éltem 3 évig, ott nem volt ilyen, sokkal normálisabb emberek vannak, nem gondolkoznak ilyen hülyeségeken hogy na most "én nem merek bemenni, mert sokan vannak" , kit érdekel hogy sokan vannak, félsz hogy megvernek vagy mi? Vagy félsz hogy beszólnak a kinézeted miatt az idegenek? Olyankor vissza kell szólni kész, nem tudom mi okból utálod a saját honfitársaidat. Mert mint látom utálod az idegeneket, de kérdés, gyakorikérdéseken is "idegenek" vagyunk neked, de itt elvárod hogy idegenektől kérdezz, meg kikéred tőlünk a véleményt.
2018. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az utolsóval. Zavar hogy ha néznek téged? Mi van? Ha egy "autistát" zavarná hogy nézik az utcán, vagy egy étteremben, az oké mert "autista" és betegségben szenved. De ha te normális vagy, mit érdekel az, hogy ha rád néznek? Nem kell rájuk nézni, nézz a kajára és kész. Kifizeted, utána hazamész , ennyi...
2018. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy ha kigyúrod magad, lesz egy kis önuralmad, és tudod hogy nem fognak idegenek piszkálni.

Én is ezért edzek 2 éve, hogy ne kostolgassanak, és hogy tiszteljenek.

2018. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!