Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az zavaro, ha egy lany aranyta...

Az zavaro, ha egy lany aranytalanul hizik fiuk? Pl. Nagyon osszeer a combja, pocak nagy.

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

hát ezt inkább kép alapján tudjuk eldönteni, hogy milyen mértékről van szó


nekem pl bejön a teltebb alak, de persze van határ

2018. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
71kg vagyok es alacsony
2018. dec. 3. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

nem feltétlen gond


láttam egy 87Kg-os lányt akinek nagyon szexi teste volt és a tömege ellenére elég feszes volt mindenhol és nagyon vonzó volt így is!

2018. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez miért aránytalan? Manapság egyre inkább kezd elterjedni újra, hogy nem szégyen, ha valaki nem csont sovány, és sok lányt látok vonzó, teltebb alkattal, úgyhogy ha jól áll neked, még kívánatosabbá is tehet. :)

Valaki bántott emiatt, vagy csak te nem vagy biztos benne, hogy mi a helyes?

2018. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En erzem ugy,hogy nem szep...
2018. dec. 3. 19:24
 6/7 he84 ***** válasza:
Azért a 71 kiló nem kövér, legfeljebb kissé duci. De attól is függ, hogy hogyan oszlik el rajtad. Én egy kicsivel több vagyok, méghozzá 74 kiló, mégse vagyok kövér. Csak mert nem olyan szép számodra, még nem jelenti azt, hogy akkor ez zavarja a többséget. Ne mások miatt változz, ha változni akarsz. Ha pedig sokan elfogadják, akkor pláne nincs okod aggódni. Akinek meg így nem kellesz, annak viszlát.
2018. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem kicsit SE zavaró. Sőt, én szeretem is. Ha gondolod írj rám privátban.
2019. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!