Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szenvedsz valamilyen folyatéko...

Szenvedsz valamilyen folyatékos betegségben?

Figyelt kérdés

Nem értelmi!


Hogyan éled meg a mindennapokat?



2018. dec. 3. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed?
2018. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Milyen betegségre gondolsz?
2018. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Feltételezem fogyatékosságra gondolsz.

Én vak vagyok és nagyothalló.

E két fogyatékosság együtt nagyon nehézzé teszi az életemet, mindkettő korlátoz, csak mindkettő másképp...

2018. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Asztma és pikkelysömör számít?

Mert ha igen, akkor igen.

Mindkettővel együtt tudok élni, (nem mintha lenne választásom).

Az asztma, csak komolyabb tüdőterhelésre vagy nagyon poros környezetre jön elő, szóval ha nem rohangálok és tiszta környezetben vagyok akkor nincs semmi bajom.


A pikkelysömör pedig kezelve van gyógyszerrel, aránylag szépen elnyomja a tüneteket és nem szenvedek tőle, annyi hogy lefarag a gyógyszer pár évet az életemből illetve pénz, plusz egyáltalán nem ihatok alkoholt.

Csak olyan területeken korlátoznak le ahova kell komolyabb fizikai alkalmassági, (rendészet, honvédség, tűzoltóság) amúgy együtt lehet velük élni, bár ezek azért nem olyan "folyatékosságok" amik komolyabbnak tekinthetők, mint pl a vakság vagy a végtagvesztés.


Van egy enyhe halláskárosodásom is, de az az én hibám, (szeretem a hangos zenét).

2018. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Thimmmmmy
2018. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem jár az agyam
2018. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Mocskosul ronda vagyok. Bár ez nem kategorizálható fogyatékos betegségként, de gyerekkorom óta megkeseríti az életem.
2018. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nyitott gerinc és az ezzel járó (részleges) kellemetlenségek.
2018. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Krónikusan balf.sz vagyok. Egyéb bajom nincs.
2018. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hallássérült vagyok. Eddig semmiben nem korlátozott. Sőt mondhatni sokmindenre ez bírt rá amit később nem bántam meg. Mázlim, hogy mellé egyedi adottságaim is vannak amik életkedvet adnak. Egy darabig azt hittem, hogy a nyelvtanulás számomra kilőve de nem velem hanem a választott tanulási módszerrel volt a gond. Életképtelenebb vagyok ha vadászni meg harcolni kell de remélem nem szorulok rá sosem.
2018. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!