Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben térsz el az átlagtól?...

Miben térsz el az átlagtól? Milyen furcsaságaid vannak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az idő nagy részében azon vagyok, hogyha véletlenül valamiben eltérnék az nehogy meglátszódjon.
2018. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok hogy: A napfény depresszióssá tesz, a vihartól megjön az életkedved.
2018. dec. 4. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Hétfő reggel pörgök, jó kedvem van, pénteken meg mindig sz*r kedvem van.


Imádom a papírmunkát, monoton tevékenységeket. Imádok szoszedetbol szavakat tanulni, sokat, meg nyelvtant is (idegen nyelvekre gondolok)


Mindig hátulról előrefelé lapozom az újságot.


Nem zavar a cigiszag, meg ha körülöttem cigiznek, pedig sose cigiztem.

2018. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ehhez előbb definiálnod kell az átlagot. Én pl. nem gondolom hogy másokra más hatással van a vihar vagy a napfény mint rám, ill. azt gondolom részben hasonlóan és arányosan eltérően reagálunk azonos dolgokra, ami egyenletes szórást mutat és ezen belül az én átlagtól való eltérésem nem különül el a többiekétől, ahogy az átlag sem annyira több személyre jellemző tulajdonságot jelent, hanem egy elméleti középszintet a különbőző, de közel azonos mértékben eltérő tulajdonságokból meghatározva.
2018. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A végtelenségig képes vagyok pepecselni bármivel, olyan nincs, hogy feladom.

Más már rég kidobta volna az adott akármit, én még próbálok életet lehelni bele.

Talán a sok veszteség az, amitől begolyóztam.

2018. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vicces mert nálam pont az áll fent amit mondtál. A napfény-vihar kombó. :D
2018. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 És hány éves vagy?
2018. dec. 4. 11:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Éves szinten 10-20 filmet nézek meg, 5 évente egy sorozatot. Regényt nem olvasok. A színészek nem érdekelnek.


Neten szeretek olvasgatni az aktuális érdeklődési köreimről.

Kevés a szabadidőm, de azt is az olvasgatás, a főzés, a sport és a fotózás kiteszi. Nem igénylem a filmeket.


Imádok elgondolkozni, álmodozni vagy sztorikat gyártani az érdeklődési köreimmel kapcsolatban.

A villamoson pl az emberek általában elfoglalják magukat, én elgondolkozom.



Hétköznapi dolgokkal kapcsolatban tudatosabb vagyok.

Pl szellőztetés, tömegközlekedés használata (pl nem oda szállok, ahol leszállás utén "jó" lesz, hanem ahol a legkevesebben vannak), szemét, szelektív szemetes használata.



Sokszor kínai nekem az ember, mint olyan.

Nem feltétlen érzem meg, mikor viccelődnek, nem értem az utalásokat, nem észlelem, ki kétszínű, nem értem, az emberek mit miért csinálnak, miért úgy csinálják, nem sejtem, mire mi lesz a reakció.

Tehát az emberi természet, mint olyan, maga a kínai nyelv számomra.


Ha már én főzök, nem szeretek ételízesítőt, fűszerkeveréket, leveskockát használni, viszont elég sok fűszerem van.

Sok hobbim régimódi.



Nem érdekel annyira a divat, kinézet, mint amennyire egy nőt kellene. Ezen az évek folyamán sokat változtattam, de van még teendőm.



Inkább az a kérdés, mi nem fura bennem.

Kicsit se vagyok autisztikus.



26/L

2018. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem 8ami inkább állapot, emellett lábfétises vagyok, és a részeletekre nagyon figyelek.
2018. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem fogadok be kritikátlanul mindent, ami régi, hagyományos, megszokott.
2018. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!