Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a fogadtatás bunkóság?

Ez a fogadtatás bunkóság?

Figyelt kérdés

Egy sétálós programra mentem (felnőtt korosztály, sokan társ nélküliek, nyitott program), gyülekezőkor már a csoport jórésze ott volt, mikor érkeztem. Az érkezésem iránya és a hely alapján adott volt, hogy odaálljak egy nő mellé, aki nem volt teljesen ismeretlen, a múltkoriban (hasonló programon) egy ismerős nő társaságában volt, és így hármasban volt rövid beszélgetésünk.

Most köszönés után ott állok, nem szorosan mellette, és kisvártatva (miután még egy valaki érkezett) kérdezi tőlem:

Nem lesz túl hideg ez a kesztyű?


Mi a benyomásotok az illetőről,

mit válaszolnátok?



2018. dec. 4. 11:04
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
és nő vagyok.
2018. dec. 4. 11:06
 2/46 anonim ***** válasza:
90%
Ebben mi a bunkóság?
2018. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Kérek hozzá nemet: N/F
2018. dec. 4. 11:21
 4/46 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy bunkóság.

Feltett egy kérdés, akart valamit kérdezni, hogy beszélgetést kezdeményezzen és ne csak álljatok egymás mellett, mint két kuka.

Ha te egy ilyen ártatlan mondatban is bukóságot és rosszindulatot keresel, látsz, akkor a magányosaknak szervezett programokon sem fogsz tudni barátkozni. Ne legyél már ennyire pokróc.

2018. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha EZ szerinted bunkóság - egyszerüen csak beszélgetést akart kezdeni - , akkor VELED van valami igen komoly probléma.
2018. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Kérdeztem. Indoklás? Magyarázat? Látom egyesek híján vannak a normális stílusnak.
2018. dec. 4. 11:44
 7/46 A kérdező kommentje:
Miért ti is kritikával szoktatok indítani?
2018. dec. 4. 11:46
 8/46 A kérdező kommentje:
Úgy látom, igen.
2018. dec. 4. 11:47
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltunk. Ez egy ártatlan kérdés volt. Nincs rajta mit magyarázni.
2018. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Az N/F lemaradt.
2018. dec. 4. 11:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!