Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg annyira gáz?

Ez tényleg annyira gáz?

Figyelt kérdés

Mondjuk adva van egy gimis srác.


Elégé jól tanul, na persze sosem lesz egy NASA mérnök vagy Nobel díjas agysebész professzor, de nem lesz gond a diploma.

Mellette sportol, diákmunkát végez, és vannak tervei a jövőre.

Nem bulizós, nem iszik, nem drogozik, nem is próbálta, és életében 1X gyújtott rá, évekkel ez előtt.

A külsejével is elégedett, nem depressziós, nem vagdossa magát és nem sír folyton a suli pszichológusnak, hogy mekkora lúzer.


Nos nemrég megtudták otthon, hogy néha-néha elmegy "masszőrhöz".


Az apja szerint ezzel nincs gond, legalább nem csinál fel valami kislányt egy buliban. De az anyja ki van akadva.


De ez akkora gond?


A tanulás, a sport, az egészség, és a magánélet rendben van. A pénzt magának keresi és nem is kellene haza adnia, mert nincsenek odahaza anyagi gondok.


Jobb lenne buliban részegen, behányva szórakozni? Vagy abortuszra kísérni egy lányt, aki nem is érdekel? jobb lenne egész éjjel a monitor előtt játszani? Miért baj, ha valakit más érdekel és más a hobbija és mással szórakozik?



2018. dec. 4. 11:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
33%

"Masszőr"??? Vagyis prostituált?

Én annak minden formáját elítélem. Az emberek, főként nők és gyerekek egyik legundorítóbb kihasználása.

Aki ebben részt vesz bármilyen formában, pl. kuncsaftként, az számomra ugyanúgy elítélendő, mint aki futtatja, bántja, drogozza, veri, stb.

2018. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
72%

Csak ez a két véglet van, hogy vagy vki teljesen absztinens vagy drogos k..va? Fura, én tudtam úgy szórakozni, hogy ne hányjak, sportolni is tudtam és tanulni is. Ezek nem zárják ki egymást. És attól, hogy vki nem iszik még nem lesz senkinek sem példaképe vagy különb másnál, hogy aztán mindent megengedhet magának.


Szerintem prostihoz járni gáz. Gázabb, mint bulizni. Aki buliban "becsajozik", ott a lány is akarja, tudom, én is lány vagyok. Szóval az nem kihasználás. Aki pedig felcsinálja, mert gumit húzni sem képes, az meg simán lúzer. Nem ez a normális példa.


Úgyhogy szerintem igen, ez annyira gáz.

2018. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Nem minden prostituált megvert, drogos, kényszerített, áldozat. Sok egyetemista fiú és lány csinálja, tandíjra, albérletre,... Sok diplomás nő is!
2018. dec. 4. 11:55
 4/66 anonim ***** válasza:
42%
én is járok néha, bár régebben többet, sztem nem gáz. a legtöbb aki majd ide kommentel még sose volt, és azt se tudja eszik-e vagy isszák ezeket a dolgokat. ja és asziszik minden prostit vernek hogy prosti legyen :D
2018. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
64%
3: Akkor ők nem kényszerből csinálják? De!
2018. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
83%

Annyiban igen, hogy az ilyen "jógyerekek" fertőzik agyon több tucat HPV-vel a csajokat.


Én írtam itt a 3. hozzászólást:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__9607..

2018. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé nem támogatom, hogy gimis korúak prostituálthoz járjanak, hiába sorolod fel itt a sok rossznak szánt példát. Ezt pedig nem nevezném hobbinak.
2018. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
85%

4: Nem jártam soha, mivel nő vagyok :D

De ismerek ilyen lányokat. Páran elkallódtak a gyerekkori ismerősök közül. Persze nem mindenkit vernek, nem mindenkit futtatnak, de ők is leépültek, pia, vagy valami más kábítószer nélkül ezt nem lehet csinálni. Ők mind sérült emberek. Azért gondolj bele, egy nő nemiszerve nem egy érzéketlen cső, amibe bármikor bedughatja egy férfi az akármijét. És ez erről szól.

De védjétek csak magatokat :)

2018. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

Tehát, ha egy lány, egy hétvégi buliban, szórakozóhelyen, pár pohár piáért cserébe elmegy egy sráccal, egy egy éjszakásra...vagy egy 5 percesre a WC-be, az oké, de ha valaki lefekszik idegenekkel, hogy kifizethesse a villanyszámláját, az már bűn?


És bűn, ha egy férfi ad X összeget és nem 3 koktélt fizet a pultosnál? Pénzért bűn a szex, de italért nem?

2018. dec. 4. 12:11
 10/66 anonim ***** válasza:
88%

Nem minden lány megy el buliban sem egy piáért. Sőt. A nagy részük nem ilyen. Én nem tudom, ti hova jártok bulizni, de én még életemben nem láttam wc-ben szexelőket, pedig jó pár helyen megfordultam már.

Egyébként meg ahogy írták, aki buliban szexelni akar, az talál magának párt, akár férfi, akár nő. Kölcsönösen, ingyen. Nem pénzért, hanem mert kívánja az adott személyt, vagy kívánja a szexet.

Egyébként a leggázabb, hogy te közben valami mintafiúnak állítod be magad :D

2018. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!