Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám leküzdeni, hogy...

Hogy tudnám leküzdeni, hogy ne legyen gyomoridegem egyedül az utcán?

Figyelt kérdés
Félek, hogy beszólnak,megvernek, megerőszakolnak stb. Leginkább a beszólogatásoktól félek. Viszont állandóan azt álmodom, hogy fényes nappal megvernek az utcán és senki sem segít. Nap mint nap ez van./nő vagyok/
2018. dec. 4. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Történt már veled ilyesmi?
2018. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen régebben párszor, de csak beszólogatás.
2018. dec. 4. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg emiatt. Most hogy sötét van hamar, méginkább előhozta ezt a félelmet benned . Ok nélkül nem hiszem hogy megvernek , igaz van pár bolond de a legtöbb ember nem megy azért börtönbe hogy 5percet szórakozzon. Van olyan hogy beszólnak, ne szólj vissza. Mondjuk én épp az ellenkezőjét csinálom vissza szolok de én nem is félek akkor se ha többen vannak. Paprika sprayt szerezz be kb 2000ft ( már a praktikerbe is árulnak) hátha attól nagyobb biztonságba érzed magad .
2018. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gázspray.


Járj küzdősportra.


Szoktatás, azaz mindig egyre többet sétálj egyre ismeretlenebb helyeken. Ha pl. 5 megállót mész busszal, akkor 1-1 megállóra szállj le és sétáld le a távot.

2018. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Ezzel már érdemes lenne pszichológushoz fordulni.
2018. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha Budapesten élsz, pláne a nyóckerben, akkor megértelek.

Én a nyócker szélén lakom, minimalizálom az utcán tartózkodást sötétben.

2018. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!