Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi vesz rá valakit arra, hogy...

Mi vesz rá valakit arra, hogy pszichiátrián zárt osztályon önkénteskedjen? Önkéntesen tehát pénzt se kap érte és a szabadidejében elmebetegek között van.

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, nem egy álom meló az biztos
2018. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Hát ott nem nagyon lehet önkénteskedni, szóval...
2018. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán empátiából. Volt előtte hozzátartozója, aki zárt osztályra került (nem csak bolondok vannak ott), és segíteni szeretne. Apám pl. demens lett agyvérzést követően, bekerült oda, és mivel se kést, se villát nem használhatnak a zárt osztályon lévők, a kezükkel kenik rá a minivajat, kockasajtot a szelet kenyerükre. Talán ezt láthatta. Nem mindig tudtunk apám mellett lenni, drogos srác segített a 70 éves apámnak kibontani a vajat, vákuumcsomagolt szalámit.

Hát ezért gondolom, hogy látott már ilyesmit és segíteni szeretne.

2018. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mert érdekli ez a világ.

Engem érdekelt mindig is.

18l

2018. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Még annyi: mi nagyon hálásak voltunk annak a srácnak, mert mivel kevés az ápoló (ami köztudott), önzetlenül segített. Senki nem kérte meg rá, ezért írtam, hogy talán látott ilyen helyzetet. De én is kétlem, hogy csak úgy be lehetne menni önkénteskedni valakinek is. Nem lehetséges, hogy félreértettél valamit, és csak mondjuk Mikuláscsomagot visznek többen egyszerre a betegeknek?
2018. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Növelje a stressztűrő képességét és az önbizalmát.
2018. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!