Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a menete annak hogy bezáras...

Mi a menete annak hogy bezárassam magam?

Figyelt kérdés
Elmegyógyintézetre gondolok, napról napra egyre közelebb jutok arra hogy elszakadjon a cérna és kinyírjak valakit (valószínűleg családtag lesz de lehet hogy egy random suttyó aki rosszkor szól hozzám). És nem a világgal van baj hanem velem (életképtelen vagyok), szóval ésszerű hogy engem zárjanak be/ végezzenek ki, csak azután zárnak be hogy már megtörtént a baj vagy van valami módja hogy még időben berakjanak egy szép hangulatos gumiszobába?

2018. dec. 4. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Azzal megoldódna a problémád?
2018. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz.


Na és neki kifejted hogy kezdesz "bekettyózni", állandóan ilyen gondolataid vannak, stb.


Az meg elmagyarázza neked mit kellene tenni, bár megmondom őzsintén nekem foggalmam sincs, na ezért sem vagyok orvos :D

2018. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2 dolog tudja megoldani a problémámat.

1 ha meghalok

2 ha kitakarodik minden ember az életemből.


Mint mondtam defektes vagyok.

2018. dec. 4. 19:15
 4/14 anonim ***** válasza:
ha be akarod záratni magad akkor is el kell menni orvoshoz.
2018. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
volt egy ilyen haverom. kinyirta a nagyszüleit. rápörgött a témára rendesen. tök menő volt amig másnap nem jöttek érte a rendőrök és el nem vitték egy laza 15 évre a sittre. úgy bőgött mint a záporeső mikor bementem meglátogatni.
2018. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2-es

Nincsenek mindig ilyen gondolataim, viszont ha felidegesítenek, akkor nem tudok racionálisan gondolkozni, már kapnám fel a kést és mennék hentelni, és az a baj hogy egyre közelebb jutok ahhoz hogy egyszer tényleg felkapjam, illetve a legapróbb dolgokon is bekattanok annyira, hogy jobb ha nincs a közelemben senki az elkövetkezendő másfél órában.

2018. dec. 4. 19:22
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
kapjad nyugodtan. majd utána lesz időd gondolkodni rajta úgy 15 évet egy 3 négyzetméteres cellában hülyegyerek
2018. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ÁÁh igen, a híres gyakorikérdésekbeli segítőkészség, a provokáló privátok (nem rád gondolok Crisopher)és az ugató kommentelők...
2018. dec. 4. 19:35
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
engem mondjuk nem zavar ha sittre mész te szerencsétlen
2018. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tisztázd először hogy ki ellen irányul valójában a haragod, aztán rendezd a problémát, ha kell pszichológussal.


Beutalót lehet kérni a háziorvostól a körzeti pszichiátriára, az ingyenes, és ott ingyenes pszichológust is tud az orvos adni.

Egyébként ha köz vagy önveszélyes vagy, befektetnek , de hidd el, nem nagy élmény.

2018. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!