Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsősorban az emokhoz szól a...

Elsősorban az emokhoz szól a kérdésem: Mit gondoltok arról, amikor valaki leszól titeket a stílusirányzatotok miatt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Azt, hogy emók már nem léteznek. Klasszik 3 hónapig tartó divatirányzat volt.
2018. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik haverom emo, mindig azt mondja hogy leszarja mások véleményét, de nagyon hajtogatja hogy elhiggyuk ezt rola.

Látom rajta hogy amikor szólnak neki valamit akkor fél hogy belékötnek, ezért elsiet, meg szorong. De ezt azzal magyarázza hogy ő úgyis szarik mindenkire.

2018. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy a kettes mondja. Ilyeneket csak akkor szbad bevállalni, ha tényleg nagyon tetszik az adott stílus, és tényleg tudsz szarni MINDENKI véleményére és beszólásaira. Segítek, ha egy ilyen kérdés megfogalmazódott benned, akkor nem tudsz.

Én a bőgatyás klasszik rapper korszakomat zártam le kb egy éve. És én tényleg tudtam szarni mindenkire. De akkor is jobb, hogy nem kell napi 10 beszólást végighallgatnom. Az emo meg sokkal rosszabb ilyen szempontból.

2018. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Engem személy szerint nem nagyon érdekel mások véleménye. Pláne nem azoké, akiknek fogalma sincsen az egészről. Abban az esetben, ha valaki eleve azzal kezdi, hogy "emós", már komolyan sem vehető.

16/L

2019. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A külsőmön nem nagyon látszik még hogy emós vagyok,szóval nem szoktak beszólni csak azok akiket ismerek őket meg csak kiröhögöm,hogy ha majd megtudják mit is jelent a szó akkor beszólhatnak
2019. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackDemon17 válasza:
Rossz ha lenéznek csak a stìlusod miatt. Meg kellene előbb ismerni az illetőt nem pedig egyből beszólni...
2019. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Engem nagyon sokáig cseszegettek a stílusom miatt...a tanáraim is kikezdtek a festett hajam , piercingeim miatt... az osztályom meg emós sz*r nak hívott..de most már csak röhögünk rajta és én is így hívom magamat
2019. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem nagyon rosszul tud esni valakinek, ha leszólják a stílusát. Azt az életformát, amiben ő mindennap létezik. Meg egyébként is, mi közük hozzá? Mindenki olyan szubkultúrát követ, ami tetszik neki. Meg az emok is emberek, nem értem, miért kell őket cikizni.

De ez igaz minden olyan emberre, akit a stílusa miatt piszkálnak.

Egyébként néhány év múlva már lehet, hogy hülyeségnek fogjuk gondolni az adott kultúrát, és jót fogunk nevetni azon, hogy milyenek voltunk. Csak amíg még követjük azt az irányzatot, addig rosszul esik az ilyenfajta negatív visszajelzés.

2020. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nekem talán könnyebb,hiszen lány vagyok.

eddig nem kaptam sok beszólást,egyet kettőt poénbó,mondjuk inkább csak idegesít,hogy a depresszióval azonosítják a szubkultúrát.

egyszer megkaptam hogy emós g*ci,azóta nem igen járok falu napokra,lol.

alapjáraton nem maradnak meg bennem a dolgok,nem rágódok rajtuk napokig,de tudnak rosszul esni

2021. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!