Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy a sikeres,...

Az miért van hogy a sikeres, jól élő emberek sokkal pozitívabbak?

Figyelt kérdés
Az alap kisugárzásuk is sokkal jobb, szinte meg se kell szólalniuk.

2018. dec. 6. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Ha sikeres, jól élő ember lennék, én is sokkal pozitívabb lennék.
2018. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem elég egyértelmű, hogy az olyan emberek sokkal pozitívabbak, akiknek nem kell a napi megélhetésük miatt aggódniuk és tudnak olyan dolgokkal is foglalkozni, olyan dolgokat is megfizetni, amik örömet okoznak számukra. Viszont sokszor az ilyen emberek pont a hozzáállásuk segítségével lesznek sikeresek.
2018. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfordítod az kérdést, rájössz.
2018. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan időszakom, amikor 9 órákat aludtam, kevés dolgom volt (pl BSc legvégén), nagyokat túráztam hétköznap (egész nap szembejött velünk kb 2 ember), volt pénzem.

Akkor sokkal boldogabb voltam, mint most és igen, pozitívabb is, a jövőt és mindenféke gondot pozitívabban szemléltem, mint most.

2018. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

maga a siker is sok esetben megköveteli a pozitív hozzáállást, de van aki sikeres valamiben és azt is nyűgnek éli meg, vagy egyáltalán nem koncentrál rá, hanem más negatív dolgokra koncentrál


én sikeres vagyok és jól élek, de ezért sokat is dolgoztam

ezt bárki elérheti, csak sokan nem hisznek magukban, úgy gondolják, hogy nekik ez nem jöhet össze


persze azért fontos, hogy maradjunk a realitások szintjén, ne akarjon mindenki 2 év alatt Bill Gates vagy Zuckerberg lenni, de ha valaki nagyon sokat dolgozik érte még az a szint is elérhető


az a gond az emberekkel, hogy irigyek és féltékenyek

ha másnak valami összejön, akkor az fáj nekik

vagy amikor csak a tervekről mesélsz másoknak, hogy mit szeretnél, akkor sokszor lehúznak: "áá az neked nem fog menni" "ez hülyeség"...

és sok esetben még a "sok sikert" mögött is féltékeny érzések húzódnak meg


amikor beszélgetek valakivel aki mondjuk hasonló területen tervez karriert, vagy valamit megvalósítani, mint én, akkor elmondom neki én hogyan látom a dolgokat (pozitív és negatív egyaránt), én hogyan csináltam a saját dolgaimat és hogyan csinálnám az ő helyében

aztán ő maga dönt, én csak elmondtam a tapasztaltaimat és a véleményemet

ami még fontos, hogy elmondom, hogy a végén hogyan látom a dolgot, milyen buktatót látok, DE ennek ellenére ne adja fel, mert lehet egy apró módosítás miatt ez a dolog is megoldódik, vagy épp a piac változik és mégis bejön neki az eredeti elképzelése


sokaknak egy kis biztatás és útmutatás elég ahhoz, hogy elinduljanak a sikerhez vezető úton, csak sajnos sok esetben elveszik a kedvét


ha sikert szeretnél elérni az a te célod, te dolgod! ha sikerül az is a te érdemed, ha elbuksz az is a te bukásod!

2018. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Na az első válasszal mi a gond?
2018. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert elfogadják a lehetőségeiket nem pedig félnek tőlük.
2018. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ebben semmi érthetetlen. Akik sikeresek, azoknak sikerülnek a dolgaik. Akiknek sikerülnek a dolgaik, azoknak nő az önbizalma. Akiknek nő az önbizalma, azok pozitívan gondolkodnak. Akik pozitívan gondolkodnak, azoknak pozitív a kisugárzásuk is.
2018. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

És mit gondolsz hogy válik valaki sikeressé?

Úgy, hogy tesz érte.És miért tesz érte?

Innen már úgy hiszem, ki lehet logikázni.

2018. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem terheltek az anyagiak miatt. Ennyire egyszerű.

Ha nem kell feszengeni, hogy meg legyen a napi betevő, és még kicsit költekezhetnek pl magukra is; olyan ruhákat venni, amiben jól érzik magukat; tehát nem feszengenek, mert van miből a tejbe aprítani. Nyaralni is el tudnak menni, ha környezetváltozás kell.

2018. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!