Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak emberek akik mindig...

Vannak emberek akik mindig mindent pénzért kapnak meg, pénzzel érnek el! Mit csinálnak, ha mégis van olyan amihez ez kevés lesz?

Figyelt kérdés
Pontosabban sok. Túl sok. Túl messze mennek azon a határon...
2018. dec. 7. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

talán fogtam..

példa azon agyaltam már párszor, hogy mekkora akadálya az igazi szerelemnek ha meggazdagodsz..mert a pénz sokszor még abból is aranyásót csinál aki őszintén szeretni tudna..

annyi gazdagot látok savanyú szájízzel, mindig mással, hogy ezt fontolóra vettem..

2018. dec. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy jo barátnönk isten nyugosztalja... A faszi pénzes ürge aki drogozva piálva ült a lambojába fára kente a lányt... Hiába volt a sok pénze azt a "kárt" nem lehet a hozzátartozoknak mwgfizetni.. Ahogy magában se tudja kifizetni a lelkinyomorát végül is megölt valakit....
2018. dec. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mert sose volt pénzem, de kipróbálnám. Pont nem érdekelne, hogy pl. a 10/10-es csajok valszeg csak a pénzem miatt buknak rám.
2018. dec. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nézed véletlenül a Palácsik/Vizváder páros alakítását a TV2 páros reality-jében. Amint az a kis pondró levert az pont erre volt példa.
2018. dec. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!