Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Vannak emberek akik mindig mindent pénzért kapnak meg, pénzzel érnek el! Mit csinálnak, ha mégis van olyan amihez ez kevés lesz?

Pontosabban sok. Túl sok. Túl messze mennek azon a határon...

dec. 7. 00:14  Privát üzenet  

A válaszok

talán fogtam..

példa azon agyaltam már párszor, hogy mekkora akadálya az igazi szerelemnek ha meggazdagodsz..mert a pénz sokszor még abból is aranyásót csinál aki őszintén szeretni tudna..

annyi gazdagot látok savanyú szájízzel, mindig mással, hogy ezt fontolóra vettem..

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 7. 00:23 Privát üzenet
Volt egy jo barátnönk isten nyugosztalja... A faszi pénzes ürge aki drogozva piálva ült a lambojába fára kente a lányt... Hiába volt a sok pénze azt a "kárt" nem lehet a hozzátartozoknak mwgfizetni.. Ahogy magában se tudja kifizetni a lelkinyomorát végül is megölt valakit....

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont dec. 7. 01:17 Privát üzenet
Nem tudom mert sose volt pénzem, de kipróbálnám. Pont nem érdekelne, hogy pl. a 10/10-es csajok valszeg csak a pénzem miatt buknak rám.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont dec. 7. 07:08 Privát üzenet
Nem nézed véletlenül a Palácsik/Vizváder páros alakítását a TV2 páros reality-jében. Amint az a kis pondró levert az pont erre volt példa.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont dec. 7. 07:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csinálnak azok a lányok, akik csúnyák PLUSZ nagyoon rossz személyiségük van, de mégis volt már egy pár barátjuk?
Oszinten, ezek a HR-esek megis mit csinalnak munkaido alatt?
Mit csinálnak a színészek, műsorvezetők ha nagyon rossz kedvük van, mégis szerepelniük kell?
Akik a képzett fiatalok, akik nem mennek el dolgozni, azok mégis mit csinálnak?
Sokan csinálnak balesetet autóval, mégis sok szülő aki teheti viszi a gyereket B-s jogsira, utána pedig autót kap, hogy van ez?
Törökországban mégis jól csinálnak valamit, hogy az utóbbi években megháromszorozódott a GDP?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!