Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érezhet az az ember...

Mit érezhet az az ember irántam, aki azt mondja nekem, hogy idegesítő vagyok?

Figyelt kérdés
Milyen érzelem áll e mögött a mondat mögött? Utálat?
2018. dec. 7. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az áll mögötte, hogy idegesíted
2018. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos, hogy utál, de valamiért nem vagy neki szimpatikus, az fix.
2018. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Frusztráció.

Akár már a látványod is kiválthatja, az meg hogy nem üthet p. fán még gerjesztheti is a feszültséget..

2018. dec. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ennyiből nem lehet tudni. Akit idegesítettem, irigy volt vagy valami, az sose mondta meg, csak a hátam mögött fúrt. Egy fiú élesben piszkált azzal, hogy túl ilyen, túl olyan vagyok, lökdösött, böködött, aztán meg randizni akart. Szóval lehet, hogy tényleg idegesíted, lehet, hogy érzelmeket leplez, mi ennyiből nem tudjuk.
2018. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak beszélgetni akartam vele,és azt mondta,hogy idegesítő vagyok,és ne keressem,ne írjak rá facebookon.
2018. dec. 7. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Tulajdonképpen csak értelmezd amit írt. Ideges lett tőled. Nem akar semmit veled. Érted?
2018. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Kétlem, hogy ennek ne lett volna előzménye, de egyébként ez csak annyit jelent, hogy nem kedvel, nem vagy neki szimpatikus, idegesíted, szóval hagyd békén és ne keresd többet.
2018. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

“A kérdező kommentje:

Csak beszélgetni akartam vele,és azt mondta,hogy idegesítő vagyok,és ne keressem,ne írjak rá facebookon.”


És ezek után még kérdés, hogy mit érez?! Te viccből írtad ki a kérdést, ugye.

2018. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!