Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti vásárolnátok olyan ruhabolt...

Ti vásárolnátok olyan ruhaboltban, ahol baromira idegesítő az eladó?

Figyelt kérdés
Van a faluban egy kicsi magánkézben lévő butik.Tetszenek a ruhák,és nincsenek is rossz árban,de a tulajdononstól szabályosan rosszul vagyok...Megállás nélkül CSIVITEL,CSICSEREG,be nem áll a szája.Tukmál,elmondja a komlett életét,a véleményét a ruháról,annélkül,hogy kérdezte volna bárki szóval na.Számomra nagyon unszimptikus.Ti mit tennétek a helyemben ha a ruhái viszont tényleg jók? Mennétek vagy nem mennétek?
2018. dec. 7. 17:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem bírok írni,bocsi
2018. dec. 7. 17:05
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem támadó jellegű, és nem szól be, akkor igen, bár én eléggé befelé forduló vagyok és általában zenét hallgatok fejhallgatóval, ha vásárolok.

Gondolom nem hetente jérsz be hozzá.

2018. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet csak velem egy szakkereskedésben van ugyanez. Én ha tehetem nem megyek oda, van nekem elég bajom.


28F

2018. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Na végre, én pont egy ilyen helyet kresek!

Merre találom?

2018. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fülessel vásárolok :)
2018. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon jó dolgok lennének, és nem tudnék máshová menni akkor talán, de egyébként is inkább online szoktam rendelni, ott nincs ilyen jellegű probléma
2018. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:

A város legolcsóbb nyomtatójában tahó a néni és még kiszolgált mogyorót nyamnyogott. Majd meg őrültem még ott voltam, soha többet nem is mentem.


Így igen, fontos az eladó.

De az, hogy beszélgetős nem zavar, sőtt. Igen könnyű levenni a lábamról, elég volt megjegyeznie az eladó csajnak, hogy magas vagyok és szélesek a vállaim így ez a kabát kell nekem. Hogy a munkája miatt vagy tényleg bejöttem neki nem tudom. Meg is vettem, majd 2x annyiért mint amennyit szántam rá(de nem bántam meg, tényleg minőségi)

2018. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennék, de nem venném ki a fülhallgatót a fülemből még köszönéshez sem, csak akkor szedném ki, amikor már fizetek. Ja és baromi hamar elintézném a vásárlást. Nem igazán érdekelne hogy paraszt dolog, szerintem a vevők kéretlen sztorikkal való zaklatása pont ugyanolyan parasztság, szóval kvittek lennénk. Ha még így se tudnék tőle szabadulni, akkor megkérném, hogy ne akarjon velem beszélgetni, mert nem vagyok rá vevő, ha még így sem hagyja abba, akkor elkérném a panaszkönyvet.
2018. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2# nem támadó jellegű amúgy, csak én is inkább magamnak való vagyok,szeretek csendben,nyugalomban nézelődni,vásárolni.


4# sajnos azt nem árulom el,de kívánom,hogy találj ilyen helyet,ha te ezt szereted.Nem vagyunk egyformák. :)


7# "elég volt megjegyeznie az eladónak hogy...meg is vettem 2x annyiért,mint amennyit szántam rá"!


IGEN,pontosan ez a problémám vele.Hogy érzem,hogy a biznisz az üzlet mindenek fele és én vagyok a legujabb fejős tehene akit majd szép szavakkal levehet lóvéra.Nekem ez nagyon nem gyere be.szinte látom a dollárjeleket a szemében.


8# brutálisan kicsi üzlet amúgy,tényleg nagyon bunkónak érezném magam ha fülessel mennék be,lehet inkább finoman jelzem neki,hogy én nem vagyok vevő rá.

2018. dec. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!