Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen kéregetőkkel mit...

Az ilyen kéregetőkkel mit lehet kezdeni? Nagyon unom már.

Figyelt kérdés

A belvárosban dolgozok. Délután ha megyek a buszhoz, akkor minden egyes nap odajön hozzám egy fiatal lány, és kérni akar 200 Ft-ot buszra. Nem rosszul öltözött vagy ápolatlan. Évszaknak megfelelően van mindig felöltözve, válltáska stb..

Még az elején majdnem adtam neki, de minden nap buszra kéregetni szerintem kamu.

Mit lehet neki mondani? Mostanában inkább rá sem nézek ha odajön hozzám.



2018. dec. 7. 19:04
1 2
 1/15 nemaRendőrség ***** válasza:
46%
Gyere cica felviszlek a lakásomba kapsz egy 5ezrest *kacsintás*
2018. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Aki nem tud érdemben hozzászólni, annak nem muszáj írnia, köszönöm!

2018. dec. 7. 19:09
 3/15 he84 ***** válasza:
100%
Továbbra is ne foglalkozz vele.
2018. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül a kelenföldi buszpályaudvarnál lévő szőke csaj az? Iszonyú kellemetlen, amikor rohanok a metróhoz és elém ugrik.
2018. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ja belváros, bocs. Ne mondj semmit, nézz mereven előre, én is voltam úgy, mint te, az baj ha adsz mindig több kell nekik és állandóan rád jár majd.
2018. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Semmi gond. :) Nem Budapesten lakok. Vidéki megyeszékhelyen.

Sajnálom hogy más is tapasztal ilyet.

Már hónapok óta kéreget ki tudja mire, mint hogy dolgozni próbálna. Persze nekem is könnyebb lenne aprót kérni mint dolgozni de ez nem normális viselkedés.

2018. dec. 7. 19:15
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt szerencsém egy ilyenhez, aztán elegem lett és rászóltam, hogy ne nézzen már idiótának, ha minden áldott nap "buszra" tarhál akkor legalább helyszínt válthatna néha, mert ez így már baromi átlátszó. Utána fapofával mentem tovább. Valamit utánam üvöltött, de visszadugtam a fülhallgatóm. Utána is naponta láttam, de hozzám többet már nem jött oda :D
2018. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

A kelenföldi csaj tőlem is kéregetett, én adtam neki pedig senkinek nem szoktam. Valahogy olyan szimpi volt. :D

Egyébként az ilyet elég egyszer csúnyán elküldeni a francba, hidd el soha többé nem megy oda.

2018. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77% De nem olyan, mintha valakik kiküldenék oda? Vagy csak egyedül csinálná? Nem fura? (jó tudom, kit érdekel:)
2018. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a jól bevált módszerem az ilyen letámadó emberekre (hajléktalan, parfümös, szórólapos), hogy telefonálást színlelek. Senki se szokott hozzám szólni ilyenkor, ha mégis, akkor csak csúnyán nézek és mutatok a telefonra. :)
2018. dec. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!