Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi az IQ-m?

Mennyi az IQ-m?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem egy online IQ-próbatesztet, amely a [link] linken érhető el.


Összesen 2x töltöttem ki. Az első alkalommal 107, a második alkalommal 118 lett az "eredmény". A második alkalommal éreztem, hogy nehezebb kérdéseket kaptam és jobban ráéreztem a feladatokra is, de kb. a fele u.a. volt. Ezek alapján mire tudnátok következtetni, hogy mennyi az IQ-m? ( sáv )



2018. dec. 8. 01:28
1 2 3
 1/24 anonymousreview60 ***** válasza:
74%

Tulajdonképpen a fene tudja, elvileg az átlag felett egy kicsivel. A tesztet anno én is kitöltöttem, nem tudom már milyen eredménnyel. Aztán megírtam a hivatalos MENSA HungariQa (MH) tesztet, amin a 132-136-os tartományba lőttek be engem, amivel ELVILEG intelligensebb vagyok, mint az emberek 99%-a. Fizetem a tagdíjat, MENSA tag vagyok. Ettől még az UNO-zas is lassan megy nekem.

Az MH honlapon vannak teszt időpontok. Jelentkezz, és írd meg a tesztet. Ez a teszt tudtommal feljebb nem mér, mint 136.

2018. dec. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Tagdíj? Mennyit fizetsz?
2018. dec. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Milyen logika szerint kell megoldani ezeket a geometrikus képes feladatokat?Iskolában nem találkozunk vele,s ha előttem van egy pont egy kör és egy x 6 féle variàcióban,nem látok összefüggést.Biztosan velem van a baj.
2018. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Összeadás-kivonás, egymásra vetíted az ábrákat ès azok vagy lefedik vagy kiegészítik egymást, vagy a sorozat következő elemét kell kihozni belőle.
2018. dec. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
Tükrözni és forgatni is kellett néha, ennél több művelet nem kellett hozzá ha jól emlékszem. Szóval egy általános iskola 5. osztályával meg lehet oldani mindet.
2018. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kb az emberek 70-80% ánál vagy okosabb a teszt szerint. Nekem nem írja mennyi pontosan, mert azt kaptam, hogy 125 feletti
2018. dec. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonymousreview60 ***** válasza:
#2: A szabályzatban rögzített 8000 Ft.
2018. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonymousreview60 ***** válasza:
/év/fő
2018. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
És bármennyi tagja lehet? Annyi a feltétel hogy egy tesztet kitöltve elérj egy szintet?
2018. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
+ a tagdíj
2018. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!