Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vevőszolgálatosok visszaszól...

A vevőszolgálatosok visszaszólhatnak olyan hangnemben ahogy velük beszélnek?

Figyelt kérdés
Egy mai példa, ma a media marktban egy öreg papa k***a anyázva és b***megolva beszélt a vevőpultnál látszólag ok nélkül. Vissza lehet szólni ilyenkor ugyanolyan hangnemben?
2018. dec. 8. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak a kedves vevő lehet bunkó!
2018. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Általában céges policy azt engedi, hogy az ilyen emberrel megszakítsák a kommunikációt. Magánemberként becsületsértésért feljelenthetik azt, aki így beszél velük. Ez magánindítványos, azaz az ügyben a rendőrség nem nyomoz, ügyészség nem emel vádat, ő adhat be magánindítványt, ha nincs békülés (békítésre a bíróság beidézi mindkét felet), akkor a bíróságon is neki (vagy ügyvédjének) kell képviselnie, bizonyítania a vádat.
2018. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pongyola voltam, nem feljelenthetik (az akkor lenne, ha rendőrséghez fordulhanának), hanem bíróságon magánindítványt adhatnak be.
2018. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Simán. Csak ezért nem rúgják ki, így is alig találnak embert erre az állásra.
2018. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én dolgoztam call centerben, és nem lehet visszaszólni. Ha arra az udvarias felkérésre sem csitul, amiben megkérjük, hogy az ilyen modort mellőzze, illetve ugyanúgy mocskolódik, akkor mi figyelmeztettük, hogy a hívást megszakítjuk.
2018. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Én is call centerben voltam ügyfélszolgálatos, ráadásul volt hogy panaszkezelésre osztottak be. Max annyit lehet mondani amit az előttem író írt, hogy nyugodjon meg, próbálja érthetően elmondani a panaszt, különben meg kell szakítanom a hívást. Ráadásul itt tuti le is bukik az ember mert rögzítik a hívásokat.
2018. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, de lehet úgy alakítani a beszélgetést, hogy a kedves papa magábaszálljon.

Jó emberismeret nem árt hozzá...

2018. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem szabadna.Csak ugye ott a probléma,hogy a vevőszolgálatos is ember,és lehet,hogy neki a munkájával kellene foglalkoznia,de ember legyen a talpán,aki ezt mindig nyugodtan tudja lereagálni.Nehéz ügy.

Voltam már hasonló munkakörben,és nem egyszer elküldtem melegebb éghajlatra ilyen embereket.Érdekes,először mindegyik fel akart jelenteni,de végül sosem tették,mert ha durván is,de szembesítettem őket a saját idiotizmusukkal.

2018. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!