Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INFP személyiségtípusok...

INFP személyiségtípusok hogyan jellemeznétek magatokat? Ebből mi igaz rátok?

Figyelt kérdés

Érzékeny és észreveszi mások érzéseit

Lojális és elkötelezett, egy életre szóló kapcsolatot keres

Mások kedvében akar járni

Támogató, bátorító

Felismeri és elfogadja a másik szabadságigényét

Jól ki tudja fejezni magát

Rugalmas és sokoldalú

Az INFP gyógyítók gyengeségei egy kapcsolatban:


Hajlamos szégyenlős és visszafogott lenni

Nem szereti, ha az életterébe beleszólnak

Rosszul viseli a konfliktust és kritikát

Túlzott szüksége van a pozitív visszajelzésre

Nehezen lép ki egy rosszul működő kapcsolatból

Nehezen szid le másokat vagy büntet meg

Visszafogja érzelmeit

Perfekcionista

Magát okolj a problémákért



2018. dec. 8. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon erősen INFP vagyok 24/F

99% ban igaz rám minden INFP jellemző.

Nagyon érzékeny vagyok, és azonnal észreveszem ha valakinél valami nincs rendben, az emberek ösztön szerűen megbíznak bennem és azonnal minden gondjuk bajuk elmondják. Valóban csak hosszútávú kapcsolatban tudok élni, mikor egy éjszakás kalandokba kerültem másnap mindig levertség és depresszió let úrrá rajtam.


Ha konfliktus van fejvesztve menekülök, volt már hogy az asztal alá bújtam felnőttként míg munkatársak nagyban vitáztak. :D

2018. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagyjabol igazak ram
2018. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden igaz rám. (INFP nő)
2018. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Volt hasonló kérdés, ott sokan leírták milyenek. Kicsit olyan ez mint a horoszkóp, vannak tulajdonságok amik részben mindenkire igazak lehetnek.

Amiket itt felsoroltál azoknak úgy 70%-át venném magamra. Pl. nem vagyok benne biztos hogy észreveszem mások erzéseit mert túlságosan lekötnek a aajátjaim. Igaz hogy életre szóló kapcsolatot keresek, de több emberben is megtalálom ennek lehetőségét. Kifejezetten szeretek vitázni, az értelmetlen veszekedést, sértegetést nem szeretem még kívülállóként sem. Nem mondanám hogy rugalmas vagyok. Bűntetésben inkább vagyok következetes mint durva. Bírom a kritikát. Én igyekszem mindenkivel szemben objektív lenni és ezt várom el másoktól is. Nem szeretem ha dícsérgetnek, nem vagyok 5 éves. A többi eléggé igaznak látszik rám, de szerintem más, különböző emberekre is az lehet.

2018. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én INFJ-A vagyok asszem, de sok minden igaz rám ezekből.
2018. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még nem sikerült kiderítenem, hogy INFP vagy INFJ típushoz állok-e közelebb.

De a felsoroltak nagyjából stimmelnek, kivéve a párkapcsolati részt, az némi finomítással igaz rám. Végső soron mindig életre szóló kapcsolatot kerestem, de nem vetettem meg a lazább, de tartalmasabb viszonyokat sem.

Ha pedig egy kapcsolat nem működik, akkor mindent megteszek, hogy működjön újra, de ha nem járok sikerrel vagy a partner nem együttműködő, akkor habozás nélkül lépek.

Az érzelmeimet pedig helyzetfüggő, hogy visszafogom épp, vagy sem.

2018. dec. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Kifejezetten szeretek vitázni, az értelmetlen veszekedést, sértegetést nem szeretem még kívülállóként sem. Nem mondanám hogy rugalmas vagyok."


Ez is így van nálam, a rugalmasságom meg megint csak attól függ, hogy miről van szó konkrétan. Van, amiben nem vagyok elég rugalmas.


A tesztkérdéseknél is az a bajom, hogy a legtöbb általánosan kérdez, nem szituációfüggően. Már évek óta újra és újra felmerül bennem, hogy teszteljem magam, de sose jutok egyértelmű eredményre.

2018. dec. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
INFJ férfiként is igaz mind, kivéve a nehezen szid le mást. Nem cseszegetek senkit sem, de ha kell, odacsapok az asztalra. 30F
2018. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
INFP férfi vagyok és az egész illik rám. Ijesztően pontos leírást ad a Myers-Briggs típuselmélet.
2019. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szintén INFP férfi. Jó a leírás, minden igaz. Talán csak a túlzott igény a pozitív visszajelzésre, ami nem. Abszolút nem vagyok kíváncsi semmilyen pozitív visszajelzésre: vagy más úgyis tudom, amit mondanak, vagy úgyse hiszem el. De azt látom, ha szeretnek és elfogadnak: és ennyi elég is.
2020. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!