Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne sírjak...

Mit tegyek, hogy ne sírjak állandóan mindenen?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny vagyok, mindenen képes vagyok sírni. Ha otthon vagyok, egyedül, akkor ez nem zavar, de ha vannak körülöttem emberek és úgy van sírhatnékom, az nagyon rossz tud lenni, mert utálok mások előtt sírni.

Néha azt sem tudom éppen min sírok.

Bármi, ami szomorú, rossz, megható, azon én simán elbőgöm magam.

Meg kéne egy kicsit erősödnöm lelkileg, de hogyan? Egyáltalán ez lehetséges, ha ennyire érzékeny vagyok?


2018. dec. 10. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Elég szánalmas lehetsz ahogy folyton bőgsz.
2018. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szomorú filmeket nem is nézek, csakis vígjátékokat, mert végigsírnám. Voltam moziban, ahol megnéztünk egy filmet, az volt kiírva, hogy vígjáték, de a végén nagyon nehezen álltam meg, hogy ne sírjak, mert elég szomorú volt benne az egyik szál.

Ha valami jó véget ér, akkor is bőgök. El kellett jönnöm az előző sulimból, mert elköltöztünk, hát az utolsó héten minden nap sírtam, az utolsó napon pedig az osztályom készült nekem ajándékkal, ott is nehezen álltam meg, hogy ne sírjak. Amikor ott voltam a végzősök ballagásán, akkor is sírhatnékom volt, mert hogy milyen megható és hogy majd én is ott fogok állni pár év múlva.

Kiskoromban is ilyen voltam.

Valaki mond rám valami rosszat, nagyon megérint és rosszul esik, akkor is, ha nem durván mondják. Vagy ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretném. Volt egy iskolai angolvizsgám tavaly. Semmi komoly tétje nem volt. Nagyon sokat készültem rá és nagyon akartam, hogy jól sikerüljön, erre nem lett olyan jó. A tanárom szerint nem lett rossz, de én otthon sírtam és azt hajtogattam, hogy milyen rossz lett. Pedig a tanár még meg is dicsért.

2018. dec. 10. 13:44
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Ne hallgass az egyesre. Nekem is hasonló gondjaim vannak. Nagy nehezen megta ultam kezelni őket, de sokszor így is elgördül egy két könnycsepp.

Érzékenyebb vagy az átlagnál. Ez megesik. Nem leszel ettől sem szánalmas, sem kevesebb másoknál.

2018. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Nagy valószínűsége van, ennek a lelki állapotodhoz. Valami nem stimmel vele és azért lehetsz ennyire érzékeny.
2018. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2%
Dorottya ne sírj mindenen.
2018. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%
Dorottya én vagyok, az első azt hiszi én írtam ki a kérdést mert beszóltam neki, de szívesen elviszem a balhét! >;))
2018. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Linzer997 válasza:
96%
Nagyon sok ember van így. Ne szégyeld magad ha sírhatnékod van sírj ez így van rendjén ha nem szeretnéd hogy lássanak akkor ilyenkor menj félre de szerintem ezen nincs mit szégyelj. Valoszínűleg kifogod nőni vagy történik majd veled valami de persze ez egyátalán nem biztos én csak anniyt mondok legyél erős és ha valaki piszkál ne foglalkozz vele erős vagy a magadj modján.
2018. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs abban semmi szégyellnivaló, ha valaki sír. Így jönnek ki rajtad az érzések.
2018. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó jól mondja. Fel a fejjel.
2018. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3%
Dorottya írjál még :) Javaslom a tárgy mezőt töltsd ki mert nem olvasok privát leveleket. Csak stílusosan ám, ne csalódjak!
2018. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!