Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó, ha egy szerelmes pár...

Mire jó, ha egy szerelmes pár kézenfogva jár, megy az utcán?

Figyelt kérdés
Sosem értettem mire jó ,értem én,hogy szerelem meg minden ,de kicsit idegesítő számomra így menni ,jàrni az utcát.
2018. dec. 10. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Jó érzés, hogy közel van hozzád, akit szeretsz. Plusz a külvilág felé is egy jelzés az, hogy fogják egymás kezét.
2018. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Mert ezzel jelzik a többi emvernek, hogy ők egymáshoz tartoznak, ők egy pár.

A szeretetet és ragaszkodást is kifejezi. Valamint baromi nagy bizto ság érzetet is adaz utcán, hogy a párom ott van és fogjaa kezem.

2018. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha nektek nincs erre igényetek, akkor nem kötelező, nem szükséges a szabvány szerelmespár-ideálnak megfelelnetek. Remélem, nem az zavar, hogy mások így mászkálnak :-)


Én nem tudom neked megmagyarázni, hogy miért, de én is szeretek a férjemmel kézen fogva sétálni. Néha meg kézfogás nélkül van kedvem vele sétálni. Ez így van jól. Sőt, néha a húgommal is szoktam így.

2018. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Én csak kezdetben mentem így a párommal, azóta csak elvétve.Igaz, már 8 éve együtt vagyunk, meg már gyerekek is vannak.Szerintem nem kötelező, akinek ez a plusz jól esik az csinálja, akinek nem, annak nem.
2018. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert jó érzés
2018. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

"kicsit idegesítő számomra"


Ha egyszer lesz neked is párod akkor te is rájössz majd, hogy mennyivel szebb a világ..

... mint hosszú éveken át egyedül szexelni...

2018. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
23%
Azért jó, amiért a többi válaszoló már megírta. Próbáld meg elfogadni és ha zavar, akkor ne nézd a párokat, akik fogják egymás kezét. Ártani nem ártanak vele senkinek, ami nem tetszik és/vagy nem érdekel, azzal ne foglalkozz, ennyi az egész.
2018. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Majd megtudod, ha lesz párod.
2018. dec. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Én 15 év után is fogom a férjem kezét. Azért, mert jól esik és szeretem fogni. :D
2018. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
A kérdező egyenlőre még másra használja a jobb kezét...
2018. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!