Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy? Lent!

Az miért van, hogy? Lent!

Figyelt kérdés
Senkiben sem tudok megbízni igazan, a saját szereteimben sem. Mindnekinek meg szavazok egy bizalmat, de nagyon erosen válogatok, hogy kinek milyen információt árulok el magamról. Nincs sok baratom ebből kifolyólag konkrétan egy 4 eve, és vele is elovigyazatos vagyok, neha pedig úgy megosztanam a lelkem legmélyebben rejlő dolgait valakivel aki nem sajnál, nem szán, hanem eltudnek rola beszelgetni vele. Nem is tudok senkit igazan szeretni, maximum kotodni tudok. Meg hiába adom azt, aki ismer, hogy nem vagyok szeretettre, figyelemre ezzel ellentétbe aki ad ebből nekem egy fikarcnyit tűzbe mennek erte, úgyhogy nem bannam meg. Nem ertem magamat.. Felek szeretni, és bízni !
2018. dec. 10. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert egy rotty a világ és akiben megbízol otthagy és lecserél és ezt te is tudod :)
2018. dec. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te is vágysz emberi társaságra még ha nem is, talán azért gyötörnek ilyen érzések, mert rossz közegben vagy? Szívesen meg hallgatom történeted, jó hallgatag vagyok, de ezt magadban kell helyre tenni!
2018. dec. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert egy szar ez az egesz. Nem vetted meg eszre? Abbol allnak a napjaink, hogy elfolytott vagyakkal kell elnunk mert amit szeretnenk nem erhetjuk el
2018. dec. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!