Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem durva hogy eljutottam oda...

Nem durva hogy eljutottam oda hogy azért kértem munkát a két ünnep közöttre hogy addig se leygek otthon?

Figyelt kérdés

Kérem szépen 15 év házasság után eljutottam oda hogy csak azért kértem melót a főnöktől a két ünnep közöttre hogy addig se kelljen otthon lenni az asszonnyal?

És ez nem vicc. Szabin lennék végig, de lehet extra műszakot kérni, ha akarom. És én kértem. Nem a pénz miatt hane azért hogy legyen indokom az asszony előtt miért nem vagyok otthon. Addig is nyugtom van. Pihenni járok be lassan, mert még a gyártósor is jobb mint az asszonypofája.


Nem durva ez?


(miért nem válok el? Ház garázs stb)


2018. dec. 11. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a lėnyeget nem irtad! mi a baj vele?
2018. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

még a gyártósor is jobb mint az asszonypofája


Az a baja vele, hogy a kérdező egy tahó gyári melós, biztos nem lett kimosva egy szros gatyája.

2018. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
De durva, remélem az asszony addig félrekúr, amigy Te a gyartósor mellett csinálod a nyilván nem agysebész munkát....
2018. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, eddig minden baj volt a melóhelyeddel, ki se fizettek, aztán csak 80%-ot, most még túlórázgatsz?
2018. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

" remélem az asszony addig félrekúr,“



1.. Hhahaahhahhaha. Tőlem aztán....


2. Benny Hillt idézve: mit tennél ha hazatérve egy iegen férfival találnál az ágyban? Azonnal fejbevágnám.... a fehér botjával...

Na ja.

2018. dec. 11. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Mennyire kell már szanalmasnak lenni ehhez az élethez, amit Te elsz...? Hát nagyon....
2018. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!