Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez gazdagnak számít?

Szerintetek ez gazdagnak számít?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki félreértené,nem vagyok az a fajta aki más zsebében turkál,viszont az egyik bnőm ismertségi körébe került egy csaj,bnőm többször megjegyezte biztos milyen gazdag,ezek alapján:jópár márkás cuccba látta(ruha cipő,táska,parfüm,óra)(tommy hilfiger,ralph lauren,calvin klein,levis,guess stb...)iphone 8-as telefonja van,egy főre van egy 3 szobás felújított belvárosi lakása(vidéki nagyvárosban) kocsija nincs de majdnem mindenhova taxival mászkál,elég sokszor posztolgatja facéra hogy ebben meg ebben az étteremben volt,és itt meg itt nyaralt(főleg környező országok,illetve belföldi wellnes fürdők),a csaj a pénzügyi szférában dolgozik de pontosan nem tudom mit...én mondtam barátnőmnek hogy ne legyen úgy elájulva,hogy neki milyen jól megy,mi azért szerényebben élünk ennél..Nem mondtam neki de zavar hogy most emiatt kell vele haverkodni,mert "felnéz" erre a csajra meg ami körülveszi...

De tényleg ez gazdagnak minősül?



2018. dec. 11. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az én szememben már gazdag.

De én valahogy sosem néztem egy gazdagra úgy, hogy ő akkor most gazdag és akkor ő más. Hanem minden embert ugyanolyannak kezeltem. Nem baj az, hadd legyen pénze. :)

Légy kedves és törekedj a saját céljaid elérésére. Neked is lehet sok pénzed.

Nem kötelező viszont vele barátkoznod, ha nagyképű, nagyzol, felvág.:)

20L

2018. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hát eléggé. Egy átlag magyar ember ezeket nem engedheti meg magának.
2018. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nekem határozottan gazdag már.

Ha emiatt haverkodik vele, az persze gond, de az még nem, hogy gazdag, természetesen.

2018. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, gazdag.
2018. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugaton alsó középosztály, itthon hasra esnek előtte.
2018. dec. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet saját pénzből csinálja, de lehet az is, hogy el van adósodva és hitelt hitelre halmozott, ki tudja


az ő élete, te foglalkozz a sajátoddal és érd el amit te szeretnél, nem éri meg ezeken rágódni

2018. dec. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy van egy "sugar daddy" a háttérben, aki tokja pénzzel, meg amúgy is tolja párszor...
2018. dec. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gazdag....(?) jól él,nem lehet tudni honnan van ezekre pénze.Lehet,hogy van hosszú távú jó befektetése,vagy magas a fizetése,de az is lehet,amit már írtak is,hogy adósságot adósságra halmoz,vagy pl. örökölt,és most egy ideig tud jól élni,vagy talán még az is lehet,hogy jól jövedelmez egy kis esti pluszmunka szájjal. :D

Szóval nem lehet az igazságot tudni,sokakat meg lehet vezetni a külsőségekkel.

2018. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

5-ös, azért aki Hilfiger, Calvin Klein és egyéb cuccokban mászkál, az Nyugaton is felső-középosztály.


Kérdésedre válaszolandó amúgy, igen, ez gazdagnak minősül.

2018. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!