Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok fiatal miért hanyagolja...

Sok fiatal miért hanyagolja el a testét?

Figyelt kérdés
Rengeteg húsz-harminc körüli emberen látni hogy el van hízva, vagy nem kövér de löttyedt, nulla fizikum, nulla állóképesség.

2018. dec. 12. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy nulla állóképességem és fizikumom van, de egyszerűen olyan fáradt vagyok munka után, hogy elrendezem a dolgaimat, aztán pihenek. Nincs erőm edzeni. Nem vagyok kis ember 192cm, 115 kg. Valamennyit még iskola mellett edzettem, akkor volt rá időm, de most már nincs. Egyébként jól érzem magam így. 21/F
2018. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Sok meló + kevés fizu: mindenki fáradt és zabálni akar, hogy valami jó is legyen az életben, ráadásul a kevés pénz miatt csupán az egészségtelen, hizlaló kajákra futja.
2018. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert elfoglaltak és fáradtak. Nem mindenkinek van elég energiája a rengeteg munka/tanulás/házimunka/gyereknevelés mellett még olyan mértékű sportolással is foglalkozni, aminek van látszata. Abban az apró kis szabadidőnkben, ami van, szívesebben űzzük a hobbinkat vagy töltünk értékes időt a családunkkal, állatainkkal. Akinek a sport a hobbija, az jól jár. Egyszerre marad fitt és még a lelki egyensúlya is megmarad. De aki például olyan, mint én és szívesebben olvas könyvet, rajzol vagy sorozatozik, annak a sportolás csak egy újabb kötelező programnak érződik és egy idő után végleg kiborul a sok tehertől, mert nem marad ideje a hobbijával foglalkozni, azaz az egyetlen dologgal, ami egy kis "me-time"-ot nyújt neki. Ha minden szabadidőmet sportolással tölteném, lehetnék most én is 15 kilóval könnyebb fitnessbaba, csodás karácsonyi mintás műkörömmel meg szőke póttincsekkel, csokicsöves szoliból kisétálva, de inkább vagyok "elhanyagolt" testű, snassz póló+farmer+kötött kardigán kombós, coffos hajú, szemüveges szürkeegér narancsbőrös popsival, hogy a lelki békémet megőrizzem. Mert lehetek akármilyen jó állóképességű, ha közben depressziós vagyok, mert nem tudok azzal foglalkozni, amire a szívem és az elmém szomjazik.
2018. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem hogy 100%-ban elhanyagoltság. Jó, aki nem beteg, megis 110 kiló vagy felett abban van valami.

De parom is most kezdett kicsit pocakosodni. Kezimunkat vegez, eddig nehez fizikait. De meg igy is negyre haza ér, eszik, megfürdik es mar kb csak összebújni akarunk, beszelgetni, játszunk valamit stb. Konkretan nincs kedvünk kibújni otthonról, foleg nem edzeni rendszeresen. Szoktunk eljarni setalni kirandulni tehat nem szobaban ulunk egesz nap, de valajogy nagyon sok embernel nem akarodzik ez.

Szerintem az a fontos hogy az ember jol erezze magat. Ha neki tetszik 10 plusz kiloval is sajat maga akkor ne sportoljon rendszeresen. Oke egészséges, jól nez ki egy sportos ember, de ez nem minden jogy uu azta micaoda izmai vannak. Azert ha hiszitek ha nem ettol nem olyan sok no veszi a bugyit mint hinnetek.

Oke azt is elhiszem sokan szeretik csinálni. De ok szenvedellyel csinaljak. Vagy erős kitartással. Amikor akkor is elmegy az ember sulyokat emelgetni mikor epp haza esik munkából. Na pl ez engem nem hat meg. Lehetne kerekebb seggem de nem fogok ezert kondizni vagy futni. Max egy tancoran vagy zumban gondolkodok.

Vegsosoron sok ember lusta hozza vagyis hat nincs kellő elhatarozasa. Ha valaki vinne oket, vagy olcsobb lenne a maganedzo sztem tobben csinálnak, akkor lenne huzo erő. Sokan meg csak jol erzik magukat ahogy vannak sport nelkul.

2018. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Én se értem.

Látom a 21 éves lányokat is dagadt mangalica narancsbőrrel,plusz öltözködni se tudnak,egyszerűen nem értem.

Meg zabálják a sok szemetet,ahelyett,hogy főzne otthon normális kaját.

Kifogás,én és a párom vagy reggel 7-kor megyünk edzeni vagy este 19 után megyünk.

ráadásul én már reggel 5:30-kor kelek,mert rákészülök a napra.

Napi 9-10 órákat dolgozok plusz szakdolit is most fejezem be,meg mellette olvasok sokat,szakmai fejlődés,meg sok élményt szerzűnk barátnőmmel,mindenre jut időnk,kevesebbet kell aludni egészségesen kellene táplálkozni és nem lennének az emberek fáradtak sem.

Pont azért fáradtak,mert

1. nem meditáltok,hiába alusztok 12 órát nem pihenitek ki magatokat,én alszok 4-5 órát és frissen ébredek mindig.

Meditáció nagyon fontos

2. Egészséges táplálkozás

3. Sport


Az emberek borzalmasan igénytelenek aztán csodálkoznak,hogy vagy elhagyják,vagy össze se jönnek velük vagy megcsalják.

Meg is érdemli mindenki aki elhagyja magát.

2018. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
En azert nem latok annyi elhanygolt fiatalt es felnottet amit itt ti leirtok. Mindenki elhanygolt lenne aki nem jar edzeni? Nonszensze. 😀 Oke ha kövérek igen. De most az hogy narancsboros, nem feszes mindenhol nincs modell feneke meg igenytelen? Fura az ismeretsegi körömben nehanyan edzenek vannak koztuk jo testű csajok vagy epp izmosak. De ennek ellenere az osszes tobbi lany is vagyis a tobbseg talalt pasit barátnőt. Nehogy mar a fenekem vagy combom miatt legyen velem a pasim basszus.
2018. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Most 0%-os válasz lesz, de nem értem... Én 42,5 óra munka mellett heti 3 órát sportolok, tanfolyamra járok, tanulok, gyakorlok, háztartásomat vezetem és próbálok néha emberekkel is találkozni.

A kérdéseim alatt vagy a válaszaimhoz kommentben megkapom, hogy ez kevés, miért nem teszek magamért, emellett még kellene, hogy legyen szabadidőm stb-stb....

Megkapom, hogy picsogok, gyenge vagyok...



Na mindegy.



Amúgy a kinézet nálam is másodlagos, ellenben nekem van igényem a mozgásra, nem bírom ezt a sok üldögélést. Azt nem értem, hogy másoknak hogy nincs mozgáshiánya egész napos ülés mellett.

2018. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallgass meg néhány előadást Taracközi Istvántól a glutén áldásos hatásairól.
2018. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kifogás,én és a párom vagy reggel 7-kor megyünk edzeni vagy este 19 után megyünk."

"Kifogás" bazzegh :D Komolyan, mintha valamiféle kötelezettség elsunnyogásáról beszélnél, holott az edzés teljesen opcionális, szabad döntés kérdése, és a mértékét is mindenki saját maga határozhatja meg. A napi 4-5 óra alvás pedig minden, csak nem egészséges, már ne is haragudj. Árt az idegrendszerednek, a kognitív képességeidnek (sajnos ennek a jeleit már most is meg lehet figyelni rajtad...), és megnöveli az esélyeidet bizonyos egészségügyi problémákra.

Eleve azt sem értem, miért ér meg valakinek egy kérdést az a téma, hogy számára teljesen idegen emberek mennyire szarul néznek már ki. Miért érzitek úgy, hogy a ti tisztetek elszámoltatni mindenkit?

2018. dec. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!