Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek egy ilyen helyzetben?

Mit tehetek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy személy, akivel tanulmányaim miatt sok időt vagyok együtt, de az utóbbi időben egyre fenyegetőbb a magatartása. A tanárok előtt nagyjából visszafogja magát, de ha így halad, lassan kezdek félni tőle hogy egyszer bántani fog valakit. Ezzel az előérzettel persze kinevetnének a rendőrségen, és ha tényleg történik valami, nem vagyok biztos benne hogy megfelelően fogom tudni bizonyítani. Persze ne történjen semmi. De ha mégis, szeretnék felkészült lenni. Igyekszem kerülni vele nemcsak a konfliktusokat, de lassan a kommunikációt is de elég gyenge vagyok, egy verekedésben biztosan alulmaradnék, és azt sem nézhetem tétlenül ha másnak megy neki. Persze olyankor lehet szólni a tanároknak. De nem érzem biztonságban magam a közelében.
2018. dec. 12. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Látom picit régebbi kérdés, történt valami javulás azóta? Ha úgy érzed potenciálisan elfajulhat a helyzet, ne hezitálj a rendőrséghez fordulni, hidd el, komolyan fogják venni! Tapasztalatból mondom!
2018. dec. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én először az osztályfőnök (vagy más tanár, igazgató) figyelmét hívnám fel a viselkedésére.

F.

2019. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!