Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedek néha így?

Miért viselkedek néha így?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy viselkedési rendellenességre figyeltem fel magamon, mégpedig arra ,hogy adott szituációkban rendellenes viselkedek pl: kérdeznek valamit, de én arra direkt a rossz választ mondom, vagy egyszerűen csak hülyének tettetem magam az esetek nagy hányadába, de én szinte ezzel semmit se tudok kezdeni, ennek köszönhetően a haverok-barátok gyakran hülyének néznek :/

Nem tudom eldönteni ,hogy ez azért van mert ilyen módon szeretném magamra felhívni a figyelmet, vagy csak nyűgös vagyok, de kezd egy picit aggasztani ez a dolog.



2018. dec. 12. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak izgulsz, és zavarodban rosszat mondasz? Sokan a stressz hatására rosszabbul teljesítenek, ez tök normális.

Ha mondanál példákat, talán könnyebb lenne megérteni.

2018. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész biztos hogy nem a stressz hatása váltja ki ezt belőlem, egész pontosan még én sem értem ,hogy miért csinálom ezt, miért "szeretem" magam hülyének tettetni, lehet csak unalomból, de lehet ,hogy más :/
2018. dec. 12. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Van aki azért csinálja, mert így megússza a dolgokat. Ha pl megkérnek valamire, te meg vagy elrontod, vagy bénán nézel csak, legközelebb nem veled fogják megcsináltatni. Sok pasi alkalmaz ilyen trükköt. :)
2018. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy szereted megdöbbenteni az embereket; kirángatni őket a komfortzónájukból. Meghökkenteni, meglepni; amúgy lehet, hoy talán tényleg csak fáradtság. De nemtom. Érdekes.
2018. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak egy 17-23 éves, lázadó tinédzser srác vagy, aki hülyébb, és idegesítőbb az átlagnál.
2018. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!