Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítség? Apám egy kiégett...

Segítség? Apám egy kiégett kommunista, szigorú, korlátoz mindenben, és már nagykorú vagyok.

Figyelt kérdés
Alkoholista, verte anyámat is, anyámnak pénzt se adott meg ugye verte, és ezért váltak el. Nagykorú lettem, de még mindig vannak ezek a bogaras dolgai, hogy este 9 kor kihúzza a netem, fél 8 kor fürdés, nem mehetek el szórakozni (ebből kifolyólag alig vannak barátaim, mert ha több időt tudnék rájuk szánni, meg elengedne apám szórakozni, akkor lennének), nem szerezhetek barátokat, ha ellenkezek, akkor kitalál valamit, kihívja a mentőket hogy vigyenek be a pszichiátriára és hogy gyógyszerezzenek be, tegyenek zárt osztályra , szíjazzanak le, kapjak havonta risperdal consta injekcio, ami kb előzőleg is kaptam, és impotens/meddő lettem tőle (18 évesen) a háziorvos tojt arra mi történik velem, milyen gyógyszerekkel kínoz, amit apám mondd, hogy velem mennyire nem lehet "Bírni" azt ő el hitte. Ha esetleg kicsit is kések a fél 8 as fürdéssel, akkor elkezd verni, kiráncigálni az ágyból. Régen ha egy kis időre is elengedett a barátaimmal csavarogni, 1 óránként felhívott, és nagyon égő volt, mindenki hallja, és ha nem rakom oda minden felhívása után hogy "szia apa" stb akkor idegbeteg lesz, meg kérdezi amikor ott vagyok haverokkal, és telefonba hallják mikor apám mondja nekem hogy "már lefürödtél?" meg hogy "gyere haza fürödni", tudom hogy nem normális az öreg, de ha bármit cselekedek akkor nekem támad, és én húzom a rövidebbet, mert befolyásos, hisznek neki, amit mondani fog rólam, amikor kihívja a mentőket, pl azt mondaná nekik hogy "nekitámadtam" miközben ő támadt én nekem. Vett nekem egy lakást, és amikor este 9 kor kihúzza a netem, nem csak hogy kihúzza, de még (ugye ő általában nem mindig alszik nálam, mert van egy külön háza, ami a feleségéjé és az övé), és oda szokott elmenni este 9 kor, tehát vissza az otthonába (de ez is az otthonának számít, mit mondtam néha itt alszik). Apám 67 es születésű, 52 évesen kb, és "gazdag" de közbe nagyon "sóher" rasszista is, nem szereti a romákat, és költőpénzt se szokott adni soha, max nagyon keveset (annak ellenére hogy milliomos), nem azért mert tolvaj, hanem mert nagyon sokat dolgozott ausztriaban villanyszerelokent, es ilyen zakkant dolgai vannak, pl nem vesz draga dolgokat, csak ami nagyon olcso, lenyeg h osszegyujtotte az evtized alatt a millioit, es ugye eurot itthon valtotta be, meg anyam is ezert valt tole mert gyujtogette a milliokat es nem adott anyamnak semmit, + anyám verése. Apai ag teljesen kommunista, az apja is az volt meg az anyja is. Szigorúak, de ez mar beteges, es egyszeruen latom azt, hogy nagyon gaz, mindig hazudnom kell ismeroseimnek pl fb n h miert nem mehetek "ki" velük, vagy hogy miert kell lelepnem 9 kor mindig. Ja es apam amellett hogy "kis" kolto penzt adott, mindig szamlakat kert, hogy hozzak, hogy lassa mire koltom, nem-e tettem zsebre?
2018. dec. 13. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagykorú vagy, nem? Akkor? Én a helyedben már rég összecsomagoltam volna, felültem volna egy vonatra, ami valahová az ország másik végébe visz, ott kerestem volna munkát és vissza se mentem volna.
2018. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kommunista. Csak utálja a világot, és taszít mindenkit magától . Nem érez nyugalmat semmmi áron. Állandóan feszült lehet , plusz ott van az hogy nem tudta mire vállalkozik hogy téged.neveljen fel. Ennyi.
2018. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

"Kiégett kommunista" 52 évesen. Lol :DDD


Szerinted ha jobb oldali lenne a politikai állásfoglalása, akkor kevésbé lenne ilyen a személye, amit leírtál???


Amúgy megoldás pofonegyszerű; Állj a saját lábadra, menj el dolgozni, bérelj magadnak akár egy szobát, s azt csinálsz amit akarsz, úgy élsz a SAJÁT pénzedből ahogy tetszik!


Ne rinyálj, légy önálló!

2018. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Saját lakásod van, egyedül laksz, leszámítva, hogy néha ott alszik apád. Akkor mész haza amikor akarsz, akkor fürdesz amikor akarsz. A magad ura vagy!


Viszont ez érvényét veszti akkor ha nem a saját pénzedből tartod fent magad! és valószínűleg erről van szó, ha zsebpénzről/költőpénzről beszélünk.

2018. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kommunista, hanem elmebeteg, ostoba ember. Én csak 3 évvel vagyok fiatalabb apádnál, és a 80-as években is sokkal lazább volt a legtöbb szülő, és mi is 3 gyereket neveltünk fel. Igaz, tőlünk nem kaptak lakást, csak szeretetet, és egy nyugodt családi életet. Ma már mindhárom önálló.

Amúgy én is ismerek ilyen embert, aki a 30+ éves fián zsarnokoskodik, és ugyanígy a vagyonával él vissza. Vett a fiának házat, de kizárólag amelyik neki megfelelt, vett autót is, de azt se a fia választhatta ki, hanem egy tök égő, ezer éves, idétlen színű kisautót vett neki, nem engedi nőzni, mert a nők csak a pénzre mennek stb.

Erre az az egy megoldás létezik, hogy állj a saját lábadra, ne függj tőle, ha kell, menj el 500-km-re vagy külföldre, hátra se nézz, szakítsd meg vele a kapcsolatot, cserélj telefonszámot, és ne is tudja, hogy hol vagy. Félévente hívd fel szám nélkül, hogy megjött-e az esze, vagy a maradlk is elment. Ha megjött, akkor új alapokra lehet helyezni a kapcsolatot, addig meg nyomd ki a telefont az első rossz szónál.

2018. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Apám 67 es születésű, a 70-es 80-anas években nőtt fel, amikor még volt "kommunizmus", és falusiak voltak, tehát rájuk ez jobban hatott. A másik hülyeség amit írtál, (mint troll), elmondom hogy a jobboldali fideszeseket támogatja, meg szavaz a fideszre 4 évente, ugyanúgy mint a többi fideszes idősebb emberek, akik régebben a kommunizmusban nőttek fel, és még mindig nem ürült ki a kommunizmus a fejükből. A fideszesek közül is van olyan, pl Semjén Zsolt, akiről látszik szinte hogy kb ugyanolyan erőszakos, szigorú személyiség, a szemkontaktusa mindent elárul, akár csak apámmal kapcsolatban. Szóval hülyeség amit írtál, mert apám jelenleg is fideszes, ettől független kommunista viselkedése nagyon aggasztó, sok ember akkoriban nőtt fel, és nem megy ki belőle a kádárizmus. Főleg mikor 4 fal között van apám, ott még jobban játssza ezt a régi módi erőszakoskodást. Büntetésképpen, anyámhoz visz le 2 hetenként, ahol vertek anno (anyám párja vert), és épp ezért hozott el onnan az igazi apám. Autistaként bélyegeztek meg kiskoromtól kezdve (nem voltam az), amikor anyám elvitt a kórházba, majd így kellett le élnem az életemet, eleinte normális általánosba, majd onnan specibe küldtek, a sok értelmi fogyatékosságal rendelkezők közé. Örülnék ha a lol-t, meg az ilyeneket elhalasztanád (ki nem állhatom a trollkodást), amúgy már miért ne lehetne egy 52 éves kommunista? Meglátom rajta. Nem tudok elérni dolgokat, a nyári melón amit összegyűjtöttem pénzt , azt is elkobozta azzal a mondattal, (orvosnőnek mondta) hogy elveszi a pénzem, mivel hogy "én" autista vagyok, és nem fogom fel a pénz értéket. Ezenkívül a másik válaszolóval kapcsolatban, elárulom hogy "De" , igenis megvan adva hogy meddig maradhatok fent, valamint hogy meddig lehetek "kint", tehát hogy fél 8 ra hazaérni stb, majd közbe felhívott a haverok előtt (normális barátaim vannak, nem rendelkeznek betegségekkel, ebből is látszik hogy én se vagyok beteg, mert akkor nem lennének értelmes barátaim). Valamint testvéreim voltak, és miután elváltak a szüleim, apámnak kellett gyerektartást fizetnie anyámnak a gyerekek iránt (tanulmányaik iránt, egyetem stb), azt a pénzt meg szépen anyám meg a jelenlegi párja (aki vert) benyelték apám vagyonát (ami a gyerektartással kapcsolatosan küldött pénz). És apám így akarja megbosszulni anyámon keresztül, hogy most oda küld le 2 hetente, azzal a mondattal hogy "anyád nem fizetett semmit, menny a cigányokhoz" és még mindig le visz, ha nem ülök be kocsiba nekem támad, majd azt mondja a mentőknek hogy én mentem neki, + már 18 megvagyok, és nem kéne hogy létezzen az "anyás hétvége", nagykorú lettem.. Nevetséges.. És az is hogy segítség helyett, trollkodtok, le vagyok korlátozva a papírok meg minden végett, hogy pl apám elintézte a bíroságon hogy örökké a gyámom legyen, még 18 életévem után is, mert h autista vagyok aki nem birja magát eltartani.
2018. dec. 14. 11:52
 7/8 A kérdező kommentje:

Igenis megvan adva hogy meddig maradhatok fent, valamint hogy meddig lehetek "kint", tehát hogy fél 8 ra hazaérni stb, + még a haverok előtt éget telefonba a "fürdéssel" stb.

Olvasd el a dolgokat, akkor is ha még lusta is vagy elolvasni az ember dolgát, én megtisztellek hogy elolvasom a hosszú mondataidat, jó lenne ha ti is megtisztelnétek ezzel.

2018. dec. 14. 11:54
 8/8 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a trollokat, ha titeket is megbélyegeztek volna kamu autista papírokkal a kórházban (már gyerekkorban), úgy hogy speciális iskolákba kellett tanulnod utána, bolondok között, viselkedészavarosok között, meg ha esetleg bezárnának titeket a szobába (saját nevelőapátok), elvennék az értékeiteket, összevernének titeket. (Ugyanis velem ez történt). Ha ennyire le lennétek korlátozva, vagy lettetek volna, akkor nem menne ez a kóstolgatás a netes felületeken.
2018. dec. 14. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!