Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan olvashatok mások...

Hogyan olvashatok mások gondolataiban? (Nem szó szerint) többi lent

Figyelt kérdés

Nem tudom normálisan megfogalmazni,lehet azért mert hajnali fél három van..

Na a lényeg az,hogy meg szeretném tanulni/érteni,hogy az “automatikus” tudatalatti gesztusok (pl hazugságkor meleg az orr,nem tartunk szemkontaktust,merevek vagyunk) mik és miket jelentenek. A hazugság jeleit tudom,de mindenre kiváncsi vagyok,de mivel nem vagyok képes normálisan megfogalmazni,sehogy sem tudok rákeresni. Ha esetleg ismeritek ezeket,vagy tudtok olyan oldalt ahol le van írva akkor megköszönném,ha leírnátok!


2018. dec. 16. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

olvasd el a testbeszéd című könyvet és tanulj nagyon sok pszichológiát


megnézheted A mentalista című sorozatot, abban is sok hasznos infó van, de inkább szórakoztató.


meg kell tanulnod figyelned a részletekre

2018. dec. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Testbeszéd, amit keresel, pl:

[link]


De ha rengeteg filmet nézel(nem barátok közt), illetve sok embert megismersz, idővel kialakul.

2018. dec. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan nehéz, inkább kezeln a helyzetet.

Na az nehéz.

2018. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valoban. Sok gyakorlas kell. Sok ismerettseg. Meg fogod tudni ki mit miert csinal. Ha valakivel beszelsz probald kitalalni hogy mire gondol. Ez nagyon erdekes elfpglaltsag.
2018. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasznos lehet a testbeszéd megtanulása könyvből, de önmagad megfigyelése talán még jobb, elkezded figyelni saját magadat, hogy te milyen helyzetben miket csinálsz, meg fogsz lepődni milyen egyformák vagyunk...
2018. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A testbeszéd könyveket felejtsd el, ezek csak az állatvilágban müködőképesek, és a 6 év 11 éves gyerekeknél,de még egyes állatoknál is kérdéses, ha egy ember figyeli.

Majd megírom melyik könyből tanulhatsz, de csak priviben írom meg a szerző nevét.

2018. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Előbb teszteld is, hogy készen áll-e a titkos tudásra!
2018. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi!
2018. dec. 16. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!