Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell szidni ismeretlen...

Miért kell szidni ismeretlen embereket az interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam honfoglalózni, és néha kötekednek velem a nevem miatt meg a képem miatt, csak fiúk. A fotóm is nagyon picibe látszik, ki sem vehető igazán mégis megkapom, hogy b*zis stb. A lányok nem így gondolkodnak rólam, úgyhogy lényegtelen csak zavar. Nem tudom mi értelme ennek az egésznek. Élőben sem mond a szemembe senki semmi rosszat, vissza sem hallom, hogy a hátam mögött mások mit beszélnek. Nem szoktam rá visszaírni soha semmit. Magukról nincs fénykép, sem valódi név.

Mi tud ebben valakinek örömet okozni?



2018. dec. 16. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel teszi izgalmassá a nyomott életét. Nincs neki saját élete. És ennyi telik tőle, hogy csak ezt tudja magának kitalálni, ami kicsit színesíti az életét. Vagy pedig önértékelési problémáik van, és így akarják elterelni róla a figyelmet, hogy keresik másokban a hibát, és akkor felhívják rá a saját figyelmüket ezzel elterelik a magukban fedezett saját hibáikról a figyelmet. Hogy pl "Jó, de én legalább nem vagyok nagyorrú, vagy legalább nekem nincs ilyen ízléstelen színűre festve a hajam, v ennyire béna frizurám, stb"
2018. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem :)

El is fogadnám ha lenne valami különös ismertetőjelem, hogy béna lenne a frizurám, nagy lenne az orrom, de szerencsére egyik sincs. Jó, Brad Pitt nem vagyok természetesen, de semmi extrém nincs rajtam. De ha lenne sem látná egy 2x2 centis képen.

2018. dec. 16. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!