Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan akinek valamilye...

Van itt olyan akinek valamilyen hozzátartozója öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan vetett végett az életének, és hogyan tudtátok feldolgozni? Hány éves korában tett meg?

2018. dec. 17. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem valami távolabbi rokonom lett az. Nem tudom hány éves volt. Felakasztotta magát.

Nem ismertem nagyon, így nem viselt meg.

2018. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Par akasztas, meg olyan is aki a pia miatt fagyott halalra.

Mind kozepkoru felnotted.

Nem dolgoztam fel semmit, az en eletem ment tovabb mintha semmi se lett volna.

2018. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Másod unokatestvérem (fiú), 24 évesen fejbe lőtte magát (sport pisztollyal). Külföldön élt a szüleivel, így is megrendített nagyon a dolog.
2018. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy távoli rokon a 70es években. Kb. 60 évesen kiugrott a nyolcadikról. Ez magában nem is lenne fura, de amikor a nagybácsimmal (aki örökölte a lakást) ülünk az ebéd felett, kérdezgetem a régi rokonokról, és szemrebbenés nélkül mondja hogy öngyilkos lett, kezdett fura lenni. Félve megkérdeztem, hogyan? Erre mutat az ablakra (tőlem 2 méterre) és halál nyugodtan mondogatja, hogy itt ugrott ki a néni. És még azt is ecsetelte, hogy ki/hogy/mikor/miert/milyen állapotban találta meg... Szintén szemrebbenés nélkül, halál nyugodtan.
2018. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
évtizedekkel születésem előtt apám testvére, tabunak számít a családban én is csak nemrég tudtam meg
2018. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Rokon, középkorú férfi, felakasztotta magát.

Amúgy a válaszokból látszik, hogy az emberek mennyire érzéketlenek, ilyeneket írni, hogy meg se rázta. Gratulálok némelyik válaszolónak. Engem megrázott ami történt. Akkor is kiakasztó, ha mondjuk távoli rokon vagy ismerős. Egy öngyilkosság tragikusabb mint bármi más, gondolom nem kell részletezni, miért.

2018. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyik ismerősöm felakasztotta magát, de annyira nem akadtam ki... Ez van.
2018. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Én a távoli rokonságból 2 emberről tudok, aki öngyilkos. Egyiket se ismertem, úgyhogy nem rázott meg a haláluk, főleg, hogy az egyikről csak évekkel azután értesültem, miután megtörtént. Ha jól emlékszem, 30 körüli férfi volt mindkettő. Ha közelebbi, ismert rokon lett volna valamelyikük, biztos megrázott volna, de így nem. Ha valakinek ez érzéketlenség, akkor sajnálom!
2018. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
* öngyilkos lett
2018. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
6-os.. miért kéne megráznia valakit az ha kb egy "idegen" öngyilkos lett az ismerősei közt? Nyilván ezeket az embereket is megrendítené ha valami közeli hozzátartozójuk lenne öngyilkos, de úgy hogy nem is ismerték kb az illetőt, miért kéne napokig megrázkódva lenni? :) Ha te ezt csinálod, az álszent dolog.
2018. dec. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!