Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, Hölgyek miért van az...

Lányok, Hölgyek miért van az hogy ha csajok összekapnak általában minél jobban megtépik egymás ruháját, haját? Van értelme?

Figyelt kérdés
ruha,konfliktus,csajok

2018. dec. 17. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem összekarmolt majd arcon köpött anno a házban lakó suttyóleányzó. Ja meg rugdosott.

Ő kezdte, folyamatosan csúfolt, amikor kint játszottunk.

Egy igazi agresszív, primitív lány volt, mondtam neki, hogy minek csinálja ezt, erre nekem jött. Verekedés közben hirtelen benyögte, hogy hagyjuk abba, béküljünk ki. Megörültem. Ekkor köpött arcon, majd elrohant.

Az utolsó amit hallottam róla évekkel később, hogy "táncoslány" lett "görögbe".

2018. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Értelme nincs sok, bár szerintem azért ezeket tépik mert ezekre büszkék, ezek a státuszszimbólumaik. Engem egyszer akart megverni egy csaj, elkezdett így csapkodni az arcom előtt mint a cica, én meg reflexből behúztam neki és kiterült. Nem vagyok rá büszke, elég primitív teremtés volt szegény és a józan érvelés nem hatotta meg, viszont nem hagyhattam hogy összekarmolja a fejem a műkörmeivel.
2018. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarnak/nem tudnak nagyobb bántalmazást megejteni a másikon (szerencsére!), ezért megy csak a catfight.
2018. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányokat nem "tanítanak" meg verekedni. Amikor kicsi z ember, a fiúkat kevésbé szedik szét mondva hogy a verekedés"nem lányos". Így a legtöbben sosem tanulják meg hogyan kell JÓL használni az erejüket és a testüket (kéz/láb tartás stb).
2018. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!