Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, akik egyedül élnek....

Férfiak, akik egyedül élnek. Mindegyik rendetlen és a környezetére igénytelen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 17. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem. Például Adrian Monk és Sheldon Cooper szeretik a tisztaságot és a rendet.
2018. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem, részben ezért is költöztem el, mert igényesebb voltam a környezetemnél. Cipővel be se lépek a házba, már kint leveszem és bent elrakom a helyére. Gyakran felmosok, ügyelek rá, hogy minden tiszta legyen stb. Igazából meg is szólnak néha az ilyen szokásaim miatt.
2018. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azok meg kik ? Atlagemberekre gondolok..
2018. dec. 17. 20:53
 4/23 A kérdező kommentje:
Ferfi, aki nem lép cipővel a lakásba? Az már jó dolog. 😊
2018. dec. 17. 20:54
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

#1


Mivel Sheldon felcímkézte a címkézőgépet, hogy „címkézőgép” és az azon lévő címkét is, hogy „címke”, szerintem ő kicsit túltolta a rendezettséget :D

2018. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem volt férfi lakótársam (semmi több nem volt köztünk), ugyanúgy takarított, rendet tartott, mint én. Azért is jöttünk ki jól, mert én is hàklis vagyok a rendre, tisztaságra.

Aztán nem egy ismerősöm van, aki egyedül él (t), igényes, tiszta, rendes.

A párom is ilyen, nem segít nekem, hanem együtt csinálunk mindent. Neki is pont olyan igénye van ezekben a dolgokban, mint nekem. Ez nem nem kérdése, hanem embertől függ.

2018. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem , mint az utolsónak. 😊
2018. dec. 17. 21:12
 8/23 A kérdező kommentje:
Szendvics : szerintem ő egy kissé beteg már . Szerinrem. 😃
2018. dec. 17. 21:15
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

nem, csak én..de én nagyon


igénytelen az nem vagyok, van ízlésem és elvárásom de rendetlen vagyok rendesen..


ruhák begyűrve mély fiókokba vagy szétdobálva mindenfelé..

ágy úgyhagyva ahogy elstartoltam belőle..

szobában szekrény tetején ujjnyi por..

irodában teljes káosz, skiccek, számítások mindenhol, rossz tollak félbetörve lent a földön..

okostelefonban össze-vissza kontaktlista, külföldi nevek magyar sorrendben, magyarok külföldiben..

3 napos mosatlan vagy 10 napos szennyes..mondjuk ezeknek mindig "stabil" az állapota tehát nem bomlik semmi csak gyűjtögetem..


tisztán főzöm ész öltözöm csak időhatékony is vagyok egyben..

nekem belefér több, szenvedéllyel végzett szakma és hobbi a barátaim mellett is..


igen, rendetlen, rumlis, gettó de nem is várom, hogy valaki kiganézzon, megcsinálom x időnként

2018. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
*és...meg a többi ha van
2018. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!