Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy rászorulókna...

Az normális, hogy rászorulóknak vagy állatmenhelyeknek csak úgy tudok segíteni, h ne tudja meg senki?

Figyelt kérdés
Sok pénzt keresek, és nincs igazából se barátnőm, se kutyám se macskám, magamra meg nem költök sokat, így több helyre is szoktam felajánlást küldeni. Viszont mindig úgy intézem, hogy ezt ne tudja meg senki. Az emberek többsége önző, nagyképűnek gondol, de ez engem egyáltalán nem érdekel. Ha úgy segítenék másokon, hogy azt mindenki látja, akkor rosszul, kellemetlenül érezném magam, mert olyan fölösleges villogásnak érezném.
2018. dec. 17. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem mindenki szeret a központba kerülni.
2018. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép gesztus tőled. És ezt tényleg becsülöm egy emberben. Hogyha van neki, abbol ad.

Normális persze, hisz nem a "hírnévért" csinálod.. Hanem tényleg szívből!

Tartsd meg a jó szokásod

18/L

2018. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez így tökéletes..nemhogy normális..
2018. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én szeretek a középpontban lenni, de ha segítek valakinek azt nem akarom nagy dobra verni.
2018. dec. 17. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, így kell csinálni.
2018. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok
2018. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt tudom értékelni, sokkal becsülendőbb mint mikor egy-egy celeb egy egész stábot odakészít magának az adakozáshoz, hogy megmutassa milyen nagylelkű. :P
2019. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!