Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon jól megtudom játszan...

Ha nagyon jól megtudom játszani az érzelmeket, akkor milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen egy színésznek érzem saját magamat,különböző szerepeket játszok minden egyes kommunikációnál. Nagyon jól elő tudom adni az érzelmeket,és saját magamat. Volt aki szerint nagyon drámai voltam,és túljátszott. Valaki elhitte a "drámát" amit elő adtam. Olyan jól beletudom élni saját magamat a szerepbe,hogy az hihetetlen. És egyre jobban élvezem. Az önsajnáltatás szinte már díjat érdemel nálam. De valójában semmit sem érzek. Poénból elmentem egy pszichoterapeutához,képzetthez,hát ha tud valamit mondani rólam. Mivel igazából voltam szerelmes 1x,és mivel ez is egy trauma volt,így arra gondoltam feldolgozom egy szakemberrel. Amit mondott,azon meglepődtem: Szerinte képtelen vagyok a szeretetre,és amit éreztem,az nem más volt,mint birtoklási vágy. Birtokolni akartam,nem szeretni,és csak azért fájt,mert nem tudtam,nem sikerült. Na mindegy. Ez csak egy mellékes dolog volt. A lényeg,hogy nagyon drámai vagyok mindig.
2018. dec. 18. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehetséges színész lennél.
2018. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Ne aggódj, ha valaki napraforgó, azt könnyen észre lehet venni, arra forog, amerre a fény van.

Talán hiányzik belőled az empátia, ezért viselkedhetsz így, szerencsére sok olyan ember van, aki rendelkezik ezzel a tulajdonsággal, nem árt, ha eltanulod tőlük.

2018. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
pszichopata :D :D
2018. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
NÁRCISZTIKUS
2018. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

#2 belőlem is hiányzik az empáta és tök jól elvagyok


Kérdező: Örülj annak, hogy profin meg tudod magdáad játszani, ha színés nem is akarsz lenni (pedig jó lennél benne elég nagy eséllyel), a hasznodra válhat

2018. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Isten császár vagy...vagyis lennél ha nem lenne kamukérdés. Majd legközelebb.
2018. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nárcisztikus, azt tanácsolom, hogy képezd magad. Tanulj manipulációt, rengeteg jó könyv van amit külön a hozzád hasonló embereknek írtak, művelődj kicsit és ha valóban tehetséges vagy, nem csak egy tini aki az agyhalott osztálytársai érzelmeivel képes játszadozni, akkor viszonylag könnyen megalapozhatod a jövődet.
2018. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akik egy 5 perces szöveg alapján Nárcisztikust kiáltanak mutassàk már be a pszichológia diplomájukat ( aztán ha van is gyorsan égessétek el :D ) Egyébként meg ja, nagyon látszik hogy fake kérdés.
2018. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8:

"A nárcizmus a nárcisztikus személyiség által mutatott tulajdonságok és viselkedés absztrakciójának a neve. A nárcizmus beképzeltség, hiúság, önhittség vagy egyszerűen az önzés személyiségvonása. Alkalmazzák az elnevezést társadalmi csoportra, gyakran használják utalásként elitizmusra, vagy közönyösségre mások nehéz helyzete iránt."


Nem pszichológiai fogalom, nem kell annak lennie egy embernek ahhoz, hogy jelzőt aggasson másokra.

2018. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!